Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтери ФСУ провели треніг із працевлаштування для енергодарських старшокласників

07.05.2015 11:20 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління волонтерська діяльність

Студенти факультету соціології та управління провели черговий тренінг "Чинники успішного працевлаштування" для учнів міста Енергодар. Цю програму розробила кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної філософії та управління факультету соціології та управління Ганна Бойко разом із волонтерами сектору «Студентське серце» студради ФСУ, який очолює Анна Аранжій. Крім того, проект презентували також і в Запоріжжя, Мелітополі та місті Токмак.

Представники волонтерського руху "Студентське серце" спільно з Запорізьким обласним центром молоді Запорізької облради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації завітали до учнів міста Енергодар. Метою поїздки стало не лише спілкування та презентація свого ВНЗ, а й проведення пізнавального тренінгу "Чинники успішного працевлаштування". До програми тренінгу включили відпрацювання навичок, які допоможуть у професійному становленні, розвитку уявлень про себе як професіонала та реалізації конкретних кроків спрямованих на працевлаштування.
Учасники заходу проявили неабияку зацікавленість та активність у виконанні завдань, передбачених тренінговою програмою, що свідчить про небайдужість шкільної молоді до майбутнього та важливості свого професійного становлення. Представники факультету соціології та управління за проведення тренінгу, підтримку і сприяння у втіленні соціальних ініціатив молоді завдячували громадській організації "Запорізький вектор" та благодійному Фонду добрих справ.
Також допомагали у підготовці заходу методист науково-методичного центру Управління освіти Енергодарської міської ради Тетяна Глінська та директор ЗОШ № 7 Любов Мисик і методист-профорієнтатор Енергодарської ЗОШ № 7 Наталія Дудкіна.

Факультет соціології та управління