Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правники організували Велодень

Майбутні правники організували Велодень

06.05.2015 10:25 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

30 квітня на базі юридичного факультету відбувся Велодень. Цей захід зібрав велику кількість ентузіастів та любителів такого екологічно чистого двоколісного транспорту, який набирає все більшої популярності у всіх країнах світу.

Велодень включав в себе велопробіг і конкурсну програму для всіх охочих велосипедистів. Вони почали свій маршрут від університету, а завершили - на майданчику біля Веселки, де і відбулись розважальні конкурси.
Після такої невеликої, веселої та енергійної перерви велосипедисти вирушили далі по маршруту із чудовим настроєм. Далі за планом в них була прогулянка Дубовим гаєм.
У самому парку був влаштований великий пікнік з розважальною програмою і навіть невеликий дощик не зіпсував настрій хлопцям та дівчатам. Усі учасники отримали купу позитивних емоцій та гарного настрою.

Голова інформаційного сектору юридичного факультету
Тетяна Сокол