Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти та викладачі ЗНУ побували на дебатному форумі в Бердянську

Студенти та викладачі ЗНУ побували на дебатному форумі в Бердянську

14.05.2015 14:22 Факультет журналістики факультет соціології та управління

7-10 березня у м. Бердянськ відбувся вже VII дебатний форум «Бердянский ринг-2015», на якому школярі та студенти вдосконалювали навички дебатування з різних тем, серед яких були такі: «Телебачення негативно впливає на підлітка», «Ця палата вважає, що треба скасувати інклюзивне навчання в школах», «Евтаназія має бути дозволена». Реалізувати проект вдалося завдяки підтримці Фонду Розвитку демократії Посольства США в Україні та молодіжній організації «Співдружність» на чолі з Мариною Масютіною.

У цьому дебатному турнірі одні представники Запорізького національного університету були учасниками, інші – входили до складу суддівської групи, а також до інформаційної команди.
Головною суддею україномовного треку стала завідувач навчальної лабораторії тележурналістики Тетяна Захарс, російськомовного – випускник Харківського національного університету імені Каразіна Кирило Пеліванов, а студентського – в.о завідувача кафедри соціології ЗНУ Володимир Скворець.
За доброю традицією запорізькі команди не вперше беруть участь у таких заходах. Цього року Запорізький національний університет представляла команда «Джон Голд» (факультет соціології й управління), яка виборола почесне друге місце й отримала срібну нагороду. А співробітники навчальної лабораторії телевізійної журналістики й студенти цього ж факультету отримали подяку за високе медійне висвітлення форуму, численні подяки від учасників та організаторів за підготовлений відеокліп, що був продемонстрований в останній день дебатного форуму. Про перебіг подій Молодіжного дебатного форуму «Бердянський ринг-2015» в рамках проекту «Знай свої права» – традиційно у щотижневому студентському телевипуску «Projekt –Z» локальної телевізійної мережі ЗНУ.

Вікторія Кучеренко,
студентка 3 курсу факультету журналістики