Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ФІФ візьме участь у роботі літньої мовної школи в Німеччині

Студентка ФІФ візьме участь у роботі літньої мовної школи в Німеччині

18.05.2015 09:52 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології навчання міжнародна діяльність конкурс перемога

Наукові здобутки і високий рівень підготовки студентів факультету іноземної філології знаходять гідне визнання серед фахівців провідних європейських ВНЗ. Студентка 3 курсу факультету іноземної філології спеціальності «Мова та література (англійська)» Юлія Галупська отримала стипендію від Німецької служби академічних обмінів (DAAD), яка є посередницькою організацією зовнішньої культурної, освітньої та наукової політики в галузі вищої школи.

Основними критеріями відбору для отримання стипендії є попередня академічна успішність апліканта, переконливе обґрунтування важливості проходження стажування, а також знання німецької мови, яку студентка вивчає як другу іноземну. Вже у серпні 2015 року Юлія Галупська відвідає країнознавчі, а також фахові курси німецької мови в Університеті м. Трір. Участь у конкурсі дівчина брала під керівництвом старшого викладача кафедри викладання другої іноземної мови Ольги Тупахіної.
Вітаємо переможницю та її керівника і бажаємо твердо йти і надалі дорогою успіхів!

Факультет іноземної філології