Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК ЗНУ Кирило Пирогов став чемпіоном України з важкої атлетики

Студент ЕПК ЗНУ Кирило Пирогов став чемпіоном України з важкої атлетики

19.05.2015 10:40 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Чемпіонат України Важка атлетика Спорт Економіко-правничий коледж ЗНУ

13-16 травня у Запоріжжі проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, у якому здобув перемогу студент 1 курсу Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Кирило Пирогов.

У змаганні взяли участь понад 200 спортсменів з 24 областей України. Спортивне свято було організовано на найвищому рівні у виставковому центрі «Козак-Палац». Підтримати запорізьких важкоатлетів завітала велика кількість вболівальників, а також представники влади та прославлені важкоатлети України.
Найкращими командами серед дівчат стали Харківська, Запорізька, Донецька області - перше, друге і третє місця відповідно.
Серед юнаків перше місце посіла команда Запорізької області, на другому – Дніпропетровська, а Донецька посіла третє місце.
Студент ЕПК ЗНУ Кирило Пирогов став золотим призером у ваговій категорії 94 кг (сума двоборства 322 кг). Також чемпіонами України з важкої атлетики стали запорізькі спортсмени Ганна Панова, Єлизавета Баранова та Тарас Гришин.
Окрім того, представники нашої області вибороли срібну та чотири бронзові перемоги у змаганнях. Так, срібним призером чемпіонату стала Іванна Яцкунь, а бронзу отримали Юлія Каранчук, Дар’я Кузьміних, Кирило Ходунов та Олег Ганзенко.
Варто зазначити, що Чемпіонат України з важкої атлетики став головним етапом відбору в національну збірну України для участі у Чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат віком до 17 років.