Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Передвиборні дебати відбулися на факультеті соціології та управління

Передвиборні дебати відбулися на факультеті соціології та управління

19.05.2015 12:48 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління дебати студрада

18 травня відбулися перші в історії ФСУ передвиборні дебати, які представили студентству кандидатів на посаду голови Студентської ради факультету. Олег Наумовський (3 курс, політологія) та Софія Марченко (3 курс, соціальна робота) за 15 хвилин, передбачених регламентом, розповіли про основні положення їхніх програм.

Олег пропонував впровадження масштабних проектів загальнофакультетського рівня та реформи існуючих секторів задля створення ефективно діючої платформи розвитку креативних ідей всього студентства. Софія, у свою чергу, пропонувала покращення роботи кожного з секторів, заснування нових проектів в їхніх рамках задля впевненого майбутнього факультету.
Після представлення кандидатами своїх програм почалося найцікавіше: голова Студентської ради ЗНУ Ольга Лебедєва оголосила про початок дебатного формату «запитання-відповідь». Члени нинішньої Студентської ради, зокрема її голова, намагалися зрозуміти бачення Олегом та Софією механізмів впровадження їхніх програмних заходів. Поверталися до минулого кандидатів, їхнього досвіду та його ролі в майбутній діяльності. З’ясовували мотиваційну складову балотування на посаду. Уточнювали склад команди, виділяли особисті якості кандидатів, що повинні мати значний вплив на вибір студентів.
Результатами передвиборних дебатів стало більш глибоке розуміння виборцями позицій кандидатів та усвідомлення претендентами на посаду голови СР ФСУ слабких та сильних сторін їхніх програм. До вирішального моменту цієї кампанії залишився тиждень. А поки передвиборна гонка триває!

Марія Пересипко