Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр німецької мови ЗНУ успішно пройшов акредитацію Гете-інституту (Німеччина)

Центр німецької мови ЗНУ успішно пройшов акредитацію Гете-інституту (Німеччина)

22.05.2015 14:05 Центр німецької мови ЗНУ Курси Навчання

У травні до Центру німецької мови Запорізького національного університету надійшли результати успішної акредитації від Гете-інституту (Німеччина). Із можливих 100 балів Центр набрав 93,2 бали за відповідність стандартам якості викладання німецької мови та отримав «знак якості Goethe-Institut».

Акредитація Центру німецької мови ЗНУ, котрий був відкритий у 2004 році як офіційний партнер Ґете-інституту, відбувається кожні три роки. Цього разу Центр проходив аудит у березні. До ЗНУ для перевірки дотримання цілей та принципів діяльності Гете-інституту (Німеччина), а також відповідності стандартам якості викладання німецької мови завітали керівники мовних відділів Гете-інституту у Тбілісі – Герлінда Масуді та у Мінську – Майя Мхеідзе.
Протягом двох днів вони виконали перевірку аудиторного фонду Центру, матеріально-технічного забезпечення, його рекламну активність, якість викладання у Центрі на різних рівнях та у різних групах, а також проаналізували відгуки слухачів курсів щодо роботи Центру.
За словами методиста Центру німецької мови ЗНУ Юлії Романенко, у поважних гостей ЗНУ склалося досить позитивне враження від перевірки Центру. Особливо їм сподобався високий рівень викладання німецької мови кваліфікованими викладачами Центру, котрі мають вищу фахову освіту з германістики.
Цього року в Центрі німецької мови свій рівень володіння мовою покращили близько 350 слухачів. Заняття у Центрі проходять за комунікативною методикою, яку Goethe-Institut успішно практикує у різних країнах світу. Так, слухачі курсів здобувають знання з сучасної німецької мови за допомогою автентичних текстів, актуальної інформації та підручників з Німеччини. Окрім того, усі курси у Центрі німецької мови базуються на Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти, що розроблені Радою Європи.
Варто зазначити, що Центр німецької мови ЗНУ також готує слухачів курсів до складання мовних іспитів Goethe-Institut, які визнають в усьому світі і є надійним підтвердженням рівня володіння німецькою мовою.

Олена Ярошенко