Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету презентували свої досягнення на Фестивалі реклами

25.05.2015 14:59 Все Факультети Економічний Економічний факультет навчання конкурс

23 травня в рамках ознайомлення студентства та абітурієнтів з організаційною структурою, навчально-методичним і науковим потенціалом економічного факультету в Запорізькому національному університеті відбувся конкурс «Фестиваль реклами» під керівництвом декана факультету, професора Алли Череп.

У межах цього заходу свою роботу презентувала кожна з кафедр за напрямами: фінанси і кредит, економічна кібернетика, маркетинг, міжнародна економіка, облік і аудит, економіка праці та управління персоналом, економіка довкілля і природних ресурсів, управління проектами, управління фінансово-економічною безпекою.
Матеріали для презентацій підготували студенти під керівництвом завідувачів кафедр і викладачів. Відкрив роботу конкурсу «Фестиваль реклами» заступник декана з наукової роботи, доцент Андрій Линенко.
Про роботу кафедри економічної кібернетики доповів магістр економічного факультету Євген Селютін. Про загальну структуру, діяльність наукового товариства студентів і аспірантів, докторантів та молодих вчених економічного факультету розповіли Олександр Коробов і Сергій Медвідь. Зокрема, вони охарактеризували основні риси та навички, якими оволодіває випускник економічного факультету в процесі навчання.
Рекламний відеоролик про економічний факультет продемонструвала голова факультетської студентської ради Оксана Вітковська. Окремо представили свої доповіді команда студентів напряму підготовки «Маркетинг»: Євгеній Васильченко, Катерина Волошина, Дар’я Голда, Ольга Горбань, Надія Коваленко, Євген Науменко, Вікторія Олійник, Оксана Шаповалова й Вікторія Письменна.
Також під час заходу виступила команда студентів напряму підготовки «Економіка праці та управління персоналом» під керівництвом завідувача кафедри, доцента Валентини Гельман. Зокрема, Альона Масляна розробила емблему спеціальності, Анастасія Кабаченко, Дар’я Пєнзєва, Анастасія Шуть, Валерія Носенко, Роман Куліченко підготували презентацію про навчання в ЗНУ за напрямом підготовки «Економіка праці та управління персоналом». Також студенти розробили рекламний буклет щодо цієї спеціальності, а Анна Савінкова склала про неї вірш «Абітурієнтам наш привіт!».
Доробки кафедри обліку та аудиту презентувала студентка першого курсу Аліна Сьомченко.
Підбиваючи підсумки Фестивалю реклами, конкурсна комісія у складі доцента Андрія Линенка, доцента Валентини Гельман та доцента Сергія Чеверди вручила Почесні грамоти за активність та відзначили тих учасників, які посіли призові місця.

Голова НТСАДМВ економічного факультету
Олександр Коробов