Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП триває співпраця з «Фундацією розвитку» (США)

На факультеті СПП триває співпраця з «Фундацією розвитку» (США)

25.05.2015 10:15 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології навчання тренінг міжнародна діяльність

У рамках співпраці з «Development Foundation» («Фундація розвитку») співробітники кафедри практичної психології факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету провели кілька спільних он-лайн проектів.

Онлайн-зустріч із пані Ейпріл Нейчурал (PhD April Naturale) з Орлеану, штат Массачусетс (США) відбулася 22 травня. Темою цього тренінгу-супервізії стала «Оцінка психологічного стану потерпілого».
23 травня також відбувся онлайн-тренінг у форматі телемосту із Френцісом Абуегом (Francis R. Abueg, Ph.D., B.C.E.T.S. Founder & Owner, TraumaResource: Clinical & Forensic Psychology) на тему «Які причини стимулюють потерпілих із симптомами ПТСР заміняти алкоголем/наркотиками ефективно діючі копінг-стретегії?» Координатором заходів стала старший викладач кафедри практичної психології СПП Ольга Іщук.
Учасникам тренінгів висококваліфіковану технічну підтримку надала Людмила Коршунова. Організатори телемостів висловили вдячність усім, хто виявив бажання взяти участь у таких важливих проектах, та сподівання на подальшу плідну співпрацю.
Варто відзначити, що на факультеті соціальної педагогіки та психології триває реєстрація на подальші онлайн-тренінги. Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 118, ауд. 217, навчальний корпус ЗНУ № 8, факультет СПП.

Старший викладач кафедри практичної психології
Ольга Іщук