Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ навчають школярів вести дебати

Студенти ФСУ навчають школярів вести дебати

27.05.2015 13:14 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління дебатний турнір

Місяці підготовки до Запорізького міського дебатного турніру для школярів не минули даремно: студенти Дебатного клубу факультету соціології та управління проводили для них тренінги з дебатів, ігри та турніри.

З 1 по 22 травня проходив Запорізький міський дебатний турнір для школярів. У ньому змагалися представники з кожного району міста Запоріжжя, які обиралися шляхом проведення дебатного раунду.
Турнір складався з трьох етапів: проведення тренінгів з дебатів для школярів, організація районного турніру, участь у фіналі.
Фінальний день почався з урочистого відкриття, далі, після невеликої перерви, пройшла гра-імпровізація, котра давала право брати участь у півфіналі. До фіналу пройшли найсильніші команди Альтер-его (1 місце) та Brain Storm (2 місце). Також судді обрали найкращого топ-спікера, ним стала учасниця команди-фіналіста Brain Storm Ніла Соколовська.
Як засвідчують організатори, даний проект допомагає розвивати школярам як особистостям, сприяє розвитку комунікаційних навичок, поглиблює критичне та аналітичне мислення. Також він допомагає розвиватися і студентам, адже судійство, організація, проведення тренінгів – все це практика.
Спонсорами та співорганізаторами дебатного турніру виступили організація «Запорізький вектор», Шведський інститут та Запорізький обласний центр молоді, завдяки яким всі учасники отримали пам`ятні сертифікати, а команда-переможець та топ-спікер – кубки.
Юні дебатери тепло відгукувалися про захід, адже нові враження, знайомства та досвід – все це допоможе їм у майбутньому.

Факультет соціології та управління