Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі післядипломної освіти привітали випускників курсів «Державний фінансовий контроль»

29.05.2015 14:59 Центр післядипломної освіти курси підвищення кваліфікації

Працівники Державної фінансової інспекції Запорізької області стали випускниками курсів підвищення кваліфікації «Державний фінансовий контроль», організовані Центром післядипломної освіти та економічним факультетом Запорізького національного університету.

Навчання складалося з двох блоків: економічного, який викладали науково-педагогічні працівники кафедри облік і аудит, та спеціалізованого – ним був тренінг «Професійне вигорання», розроблений викладачами кафедри соціальної філософії та управління.
Після двох тижнів навчання та успішного складання випускного іспиту слухачам в урочистій обстановці вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка. Запорізький національний університет і надала братиме активну участь в підготовці та підвищенні кваліфікації працівників Державної фінансової інспекції Запорізької області.

Центр післядипломної освіти