Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні актори ЗНУ обговорили перспективи розвитку мистецької освіти

Майбутні актори ЗНУ обговорили перспективи розвитку мистецької освіти

02.06.2015 11:57 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології конференція наука

29 травня на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету провели науково-практичну студентську конференцію: «Мистецька освіта: традиції та перспективи розвитку». Її ініціатори мали на меті залучення студентів - майбутніх акторів до наукової діяльності та обговорення актуальних питань теорії та практики мистецької освіти.

Серед її організаторів були: професор кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності, завідувач кафедри акторської майстерності Галина Локарєва, доценти кафедри акторської майстерності ЗНУ Юліана Гончаренко, Лілія Гринь, Людмила Білозуб та старший лаборант кафедри Тетяна Шкута.
У роботі цього наукового зібрання взяли участь студенти 1-4 курсів напряму підготовки «Театральне мистецтво» факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету.
На початку заходу студентську молодь і присутніх привітала завідувач кафедри акторської майстерності ЗНУ, професор Галина Локарєва. Вона побажала яскравих вражень, творчого натхнення, вагомих здобутків й успіхів у наукових починаннях.
Конференція проходила у форматі секційних засідань: «Теоретико-методологічні основи мистецької освіти», «Методичні та практичні аспекти мистецької освіти», «Історія театру: персоналії та мистецький досвід».
Значну зацікавленість у присутніх викликали доповіді студентки 2 курсу Ярослави Перегінець («Новаторство сценічного мистецтва театру «Березіль» у розвитку театральної культури України, науковий керівник - професор Галина Локарєва), студентки 1 курсу Елізабет Давідян («Особливості мистецтва читця та мистецтва актора», науковий керівник – викладач Тетяна Петрик), студентки 4 курсу Ганни Михайличенко («Формування професійної компетентності хореографів-виконавців у педагогічній діяльності Шарля Дідло», науковий керівник – доцент Юліанна Гончаренко); студентки 2 курсу Діани Лісневської («Танцювальна імпровізація як засіб формування креативності майбутнього актора», науковий керівник – доцент Юліанна Гончаренко); студентки 4 курсу Олександри Неборак («Значення вокального дихання при формуванні співочого голосу майбутнього актора», науковий керівник – доцент Лілія Гринь); студентки 1 курсу Ганни Ярошенко («Вертепна драма в українському театральному мистецтві», науковий керівник – доцент Людмила Білозуб).
Конференція відбулася на високому організаційному та науковому рівні. У доповідях піднімалися актуальні питання проблем історії та перспективи розвитку мистецької освіти. Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

Оргкомітет конференції