Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ слухачам підготовчих курсів вручили свідоцтва про закінчення навчання

У ЗНУ слухачам підготовчих курсів вручили свідоцтва про закінчення навчання

03.06.2015 11:34 Підготовчі курси Доуніверситетська підготовка Вручення свідоцтв

2 червня у Запорізькому національному університеті відбулося урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчання слухачам підготовчих курсів. Цього року на базі нашого університету до вступу у вищі навчальні заклади готувались понад 270 абітурієнтів – випускників шкіл міста й області.

На початку заходу із вітальним словом до слухачів підготовчих курсів та їхніх батьків звернувся проректор ЗНУ з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Він зазначив, що завдяки досвідченим та висококваліфікованим викладачам нашого університету майбутні абітурієнти отримали якісні знання, необхідні для успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, засвоїли програми вступних випробувань та творчих конкурсів для вступу на всі факультети та напрями підготовки університету, а також змогли адаптуватися до студентського ритму життя, що допоможе їм впевненіше почуватись під час навчання у виші. Окрім того, Олександр Іванович висловив сподівання, що слухачі підготовчих курсів оберуть саме наш університет для отримання вищої освіти.
До вітальних слів приєдналась і начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська. Вона зазначила, що слухачі підготовчих курсів успішно склали підсумкову атестацію з трьох предметів відповідно до спеціальності і напряму підготовки, який вони обрали для свого подальшого навчання. Абітурієнти ж, які навчалися на природничо-математичних і технічних напрямах підготовки («хімія», «біологія», «екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», «математика», «фізика», «прикладна фізика», «прикладна математика», «інформатика», «програмна інженерія», «лісове та садово-паркове господарство»), під час вступної кампанії за результатами підсумкової атестації отримають десять додаткових балів. Усі інші випускники підготовчого відділення отримають перевагу під час вступу до ЗНУ: якщо абітурієнти в рейтингових списках матимуть однакову кількість балів, то перевага буде на боці того вступника, який відвідував підготовчі курси.
Після урочистого вручення свідоцтв про закінчення навчання слухачі підготовчих курсів отримали можливість поставити усі запитання, котрі їх хвилювали щодо вступної кампанії, яка розпочнеться вже у липні.

Олена Ярошенко