Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП підготували свято для вихованців Ленінського територіального центру соціального обслуговування населення

04.06.2015 12:51 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та педагогіки Свято

3 червня студенти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ спеціальності «Cоціальна педагогіка» організували свято для дітей Ленінського територіального центру соціального обслуговування населення, присвячене Дню захисту дітей та початку літніх канікул.

Діти стали учасниками захоплюючого дійства з перевтіленнями та конкурсами. Під час проведення заходу масу позитивних емоцій отримали не тільки діти, які відвідують цей центр, а й батьки та співробітники установи. Після закінчення інтерактивної вистави на дітей очікували ігри на свіжому повітрі з шатром та кульками. Всі учасники вистави отримали призи та подарунки від студентів нашого вишу.
Варто зазначити, що така форма роботи проводиться на факультеті СПП постійно. Так, це вже друге свято, організоване для дітей Ленінського територіального центру. В подальшому наші студенти будуть підтримувати дружні стосунки з вихованцями та співробітниками цього закладу.

Мамай Наталія,
завідувач навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології