Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному відбулося ЗНО з німецької мови

У Запорізькому національному відбулося ЗНО з німецької мови

05.06.2015 14:33 ЗНО з німецької мови

5 червня у ЗНУ відбулося зовнішнє незалежне оцінювання знань абітурієнтів з німецької мови. У цьому році продемонструвати свої знання з німецької мови до Запорізького національного університету завітали майбутні абітурієнти як з міста, так і з області. Всього було зареєстровано 200 осіб, з них на тестування завітав 171 абітурієнт.

Особливостями цьогорічного ЗНО є розмежування проведення тестів з іноземних мов. Перше тестування з французької мови проводилося 3 червня, 8 червня відбудеться тестування з іспанської мови, 10 червня – з англійської. ЗНО з німецької мови складалося з 43 завдань і тривало протягом 120 хвилин. Таким же чином відбуватиметься зовнішнє незалежне оцінювання знань з інших іноземних мов.
Жодних порушень громадські спостерігачі, які здійснювали контроль за дотриманням об’єктивності, відкритості і прозорості проведення ЗНО з німецької мови, не зафіксували. Варто зазначити, що на тестуванні з німецької мови в ЗНУ була присутня і представник Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДРЦОЯО) Олена Пенькова.
Відповідальна за пункт проведення ЗНО у Запорізькому національному університеті, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська зазначила, що наш виш став єдиним пунктом тестування з німецької мови в Запоріжжі. На ЗНО з німецької мови працювали 16 співробітників та викладачів нашого вишу, які інструктували абітурієнтів та чергували на пункті прийому.
Розповідаючи про особливості цієї сесії із зовнішнього незалежного оцінювання, Юлія Анатоліївна відзначила організованість і дисциплінованість вступників. Також вона пояснила умови успішного складання ЗНО і майбутнього вступу до вишу. Так, абітурієнти, які планують вступати до ЗНУ, повинні набрати мінімум сто балів з кожного профільного предмета (всього їх три), тобто загальна кількість балів повинна бути від 300 до 600.
Про свою готовність до ЗНО з німецької мови та майбутньої вступної кампанії розповіла випускниця Менчикуровської школи Веселівського району Наталія Дусь. «Я розраховую отримати не менше 150 балів, адже збираюсь обрати філологічний фах і вступити до ЗНУ на факультет іноземної філології. До ЗНО я готувалась дуже старанно і наполегливо, як самостійно, так і на курсах, тому майже не хвилююсь і почуваюся доволі впевнено», - зазначила дівчина.
У свою чергу, випускниці Запорізької гімназії № 31 Юлія Алейнікова та Ольга Федусенко планують набрати не менше 180 балів на тестуванні і також збираються вступати до нашого вишу, обравши фах філолога або перекладача.
Варто зазначити, що оголошення результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде відбуватись на сайті Українського центру оцінювання якості освіти поетапно, починаючи з 16 червня. Тож, результати абітурієнти зможуть побачити на своїх персональних електронних сторінках на сайті Центру.
Ті ж учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в тестуванні під час основної сесії з поважних причин, будуть складати тести ЗНО під час проведення додаткової сесії.

Олена Переверзєва