Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ студентам вручили сертифікати учасників обласної мовної школи-експедиції «Шлях до Європи»

10.06.2015 13:46 Все Факультети Іноземної філології ФІФ мовні табори

Нещодавно на факультеті іноземної філології відбулось вручення сертифікатів студентам 3 курсу цього факультету, які з 3 по 6 червня працювали у літніх мовних таборах Запоріжжя та брали участь у роботі обласної мовної школи-експедиції учнівської молоді Запорізької області «Шлях до Європи» у якості волонтерів-керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку та здійснювали педагогічну діяльність з навчання дітей іноземної мови в інтерактивному спілкуванні.

За свою волонтерську роботу сертифікати отримали: студенти 3 курсу факультету іноземної філології: Альона Філанова (спеціальність «Англійська мова, переклад»), Анастасія Карпенко (спеціальність «Англійська мова і література») та Анна Зелена (спеціальність «Англійська мова і література»). Варто зазначити, що ці сертифікати надають право їхнім власникам виступати у ролі заступника керівника групи учнівської молоді у подорожах 1 ступеня складності КЗ «Центр туризму» Запорізької обласної ради.
Нагадаємо, що організатором проекту у Запоріжжі виступив Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації спільно з комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради.
Всього близько 30 студентів факультету іноземної філології Запорізького національного університету будуть задіяні в роботі виїзних мовних таборів на о.Хортиця протягом червня. Вони також отримають сертифікати за свою волонтерську діяльність. Крім того, під час цієї роботи студенти отримають практичні навички, котрі стануть їм у нагоді у професійній діяльності.

Олена Переверзєва