Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася «Студреспубліка»

У ЗНУ відбулася «Студреспубліка»

08.06.2015 15:51

6-7 червня на базі профілакторію ЗНУ відбувся студентський обласний фестиваль - регіональний етап «Студентська республіка – 2015: Місто Z». У ньому взяли участь активні студенти 9 університетів Запорізької області. Захід зібрав близько 160 студентів з восьми вишів області, які протягом двох днів дискутували на актуальні теми сьогодення на пленарних засіданнях, майстер-класах та дебатах, представили свої партії з відповідними програмами, а також обрали нового студентського мера.

Організаторами заходу виступили Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Студентська республіка», обласний центр молоді та Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.
Студенти мали можливість проявити свої творчі вміння у командній роботі, фото-квесті, мультифестивалі, розім’яти м’язи на спортивних змаганнях та в пляжних іграх, продемонструвати аналітичні здібності в грі «Мафія», брейнштормінгах та різноманітних квестах. Ввечері провели «Нічну тусу» та «Містер Студреспубліка».
Команда Запорізького національного університету представила свій виш танцем та піснею, яку виконала студентка факультету журналістики Дар’я Рупасова, де закликала всі університети об’єднуватись. У грі «Що?Де?Коли?» наша команда посіла 4 місце, продемонструвала вона свої здібності і у «Фотоквесті». Ввечері команди КВК кожного вишу визначали самих веселих та кмітливих. ЗНУ представляли переможці кубку ректора КВК, жіноча збірна «Хочу Айфон», що посіла 2 місце.
Також відбувся конкурс «Містер Студреспубліка». Протягом цілого дня хлопці тренувались, а ввечері показали шоу. Представник від ЗНУ Сергій Кісельов отримав титул «Приз глядацьких симпатій».
Другого дня пройшов турнір з волейболу. 1 місце посіла команда ЗНУ (Микита Савьолов, Зореслава Рибкіна та Сергій Кісельов).
Важливою місією заходу було обрання нового студентського мера м. Запоріжжя. ЗНУ представляв студент юридичного факультету Владислав Бандровський. Кожен з кандидатів представив свою програму та відповів на гострі запитання на дебатах. За результатами голосування, новим студентським мером став студент ЗНТУ Денис Бондаренко.

Текст: Крістіна Ралко
Фото: Андрій Потапов