Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели соціологічне опитування про якість освіти

У ЗНУ провели соціологічне опитування про якість освіти

11.06.2015 12:59 Центр незалежних соціологічних досліджень ЗНУ Абітурієнти Опитування

Центр незалежних соціологічних досліджень Запорізького національного університету провів соціологічне дослідження серед студентів усіх факультетів нашого вишу щодо якості освіти у ЗНУ. У виші піклуються про те, щоб студенти отримували гарну освіту, тож метою цього дослідження є врахування побажань та зауважень студентів щодо організації їхнього навчання та дозвілля.

Усього у груповому анкетуванні взяли участь 1506 студентів нашого університету. За результатами соціологічного дослідження, більшість студентів ЗНУ задоволені навчанням у нашому виші - якби їм необхідно було б знову обирати вищий навчальний заклад для отримання освіти, вони б не змінили свій вибір і подавали б документи на ту ж саму спеціальність і факультет, де вони навчаються зараз.
У той же час студентів турбує можливість працевлаштування після закінчення навчання у виші. Більшість з опитаних впевнені у необхідності відкриття студентського Центру праці, напрямком діяльності якого має бути налагодження різного роду співпраці з потенційними роботодавцями.
За результатами ж соціологічного дослідження «Абітурієнт-2015», котрий співробітники Центру незалежних соціологічних досліджень ЗНУ проводили серед учнів 9-х та 11-х класів шкіл м. Запоріжжя, лідером рейтингу навчальних закладів незмінно є наш університет (27,9%). Усього був опитаний 1821 респондент. Зокрема, серед 1040 опитаних 9-класників 11,6% бажають вступати до ЗНУ. Позицію лідера серед коледжів при вишах посідає Економіко-правничий коледж ЗНУ, у якому хотіли б навчатись більшість 9-класників.
Що ж стосується учнів 11 класів, то 48% опитаних (781 респондент) планують отримувати вищу освіту саме у нашому університеті.
Тож, серед випускники шкіл ЗНУ вважається надійним, престижним, найкращим в регіоні, сучасним вишем, в якому вони мають бажання навчатись.

Олена Ярошенко