Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету складають іспити англійською мовою

Студенти юридичного факультету складають іспити англійською мовою

12.06.2015 09:48 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

Юридичний факультет ЗНУ стрімко рухається у напрямку здобуття студентами двомовної освіти, залучаючи англійську мову у безліч сфер: викладачі та студенти факультету постійно співпрацюють з носіями мови, запрошуючи їх на конференції, професійні бесіди, лекції. Так, захист дипломних робіт студентів магістратури відбувався частково англійською мовою, при чому до нього через скайп-зв’язок долучився і відомий у ЗНУ пан Кірон Рід, професор університету Ліверпуля, а останні два дні і студенти бакалаврату радують викладачів та адміністрацію факультету прагненням до вивчення англійської мови.

Шестеро студентів другого курсу (Попова Ольга, Бандровський Владислав, Кальонов Олексій, Барліт Антон, Петренко Єлизавета, Маклюк Євген) виявили бажання скласти іспит з фахової дисципліни «Конституційне право України» англійською мовою. Така пропозиція надійшла від декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць та завідувача кафедри конституційного та трудового права Ганни Семенівни Журавльової. Іспити другокурсників пройшли 9 та 10 червня, спеціально для цих студентів екзаменатор переклала питання екзаменаційних білетів.
«Було дійсно досить важко думати одночасно і про відповідь на питання в галузі конституційного права, і про його переклад, але це чудова мовна практика. Крім того, приємно, що всі шестеро, хто відповідав англійською мовою, отримали відмінні оцінки. Не даремно ми так наполегливо готувалися до іспиту», - ділиться враженнями після екзамену Владислав Бандровський.
Сподіваємося, що влітку студенти юридичного факультету будуть лише покращувати свій мовний рівень для того, щоб брати участь в англомовних заходах і наступного року.

Тетяна Сокол