Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міжнародна культурно-освітня поїздка до Литви, Латвії, Польщі

Міжнародна культурно-освітня поїздка до Литви, Латвії, Польщі

11.06.2015 15:32

У рамках спільної діяльності Всеукраїнської асоціації педагогів «Рівний – рівному» та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» з 01 по 10 липня 2015 року відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка до Литви, Латвії та Польщі. До поїздки запрошуються студенти вищих навчальних закладів, педагоги, психологи, керівники навчальних закладів.

У ході поїздки передбачається:
– проведення тренінгу для молоді «Керуй своїм майбутнім»
– зустріч у Державній вищій технічно-економічній школі ім. Б. Маркевича у м. Ярослав (Польща)
– екскурсії по містах: Варшава, Люблін (Польща), Вільнюс, Каунас, Тракай, Паланга (Литва), Рига, Юрмала (Латвія).
Вартість поїздки 440 Євро. У вартість входить: проживання в готелях, харчування згідно програми, транспортне обслуговування (автобус), екскурсії, організаційні витрати на оформлення візи. Проїзд до місця виїзду групи (м. Львів) оплачується окремо.
Необхідні документи для оформлення візи слід надсилати до 15 червня за адресою: м. Київ, вул. Виборзька, «Нова Пошта» (відділення № 58).
Додаткова інформація: тел.: 050 330 40 92, 067 407 77 98, 093 760 37 00