Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Загальноуніверситетська комісія вирішує питання щодо поселення у гуртожитки

Загальноуніверситетська комісія вирішує питання щодо поселення у гуртожитки

22.06.2015 11:21 Гуртожиток загальноуніверситетської комісії з питань поселення в гуртожиток

19 червня відбулося засідання загальноуніверситетської комісії з питань поселення студентів до гуртожитків. Учасники заходу розглянули питання щодо результатів діяльності факультетських комісій та визначили умови відпрацювань і кандидатури студентів, які отримають дозвіл на поселення до гуртожитків ЗНУ у наступному навчальному році.

Очолила діяльність цієї комісії помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова. На засіданні також були присутні: начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, провідний фахівець цього відділу Тетяна Баланюк, завідувачі студентських гуртожитків №№2,3,4 – Людмила Михайлюк, Тамара Чиньонова та Наталія Ємельяненкова, провідний юрисконсульт юридичного відділу ЗНУ Костянтин Борисов, а також голова Студентської ради ЗНУ Анна Югріна, її заступник Владислав Воротков, голова побутового сектору Студради ЗНУ Олександр Скрипка та голова Студентської ради гуртожитку №4 Віталій Огризко.
Головним питанням, яке розглянули цього дня члени комісії, стало надання дозволу на поселення до гуртожитку студентам факультетів нашого університету на 2015-2016 навчальний рік. За результатами рішень факультетських комісій з поселення студентів старших курсів до гуртожитків університету, далеко не всі студенти, які проживали у гуртожитках ЗНУ у попередньому навчальному році, отримали рекомендації на поселення. Декотрі з них регулярно нехтували правилами поведінки та вимогами статуту гуртожитків, окремі особи не дотримувалися санітарно-гігієнічних норм та не підтримували порядок на поверхах і у кімнатах. На жаль, такі мешканці не отримають дозвіл на поселення і будуть змушені винаймати житло.
Представники комісії також розглянули перелік студентів, які мають ті чи інші зауваження або догани, але ще не втратили остаточно довіри і мають шанс отримати дозвіл на поселення за певних умов. Комісія також визначила критерії, за яких студенти-порушники зможуть отримати дозвіл на поселення. Помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова поіменно представила таких студентів, а з урахуванням типу порушень було винесено рішення щодо поселення/непоселення до гуртожитку.
Під час засідання Тетяна Баланюк зауважила, що завдяки спільним зусиллям співробітників виховного відділу та представників гуртожитків, у тому числі студентського самоуправління, у попередні роки значно покращилася поведінка мешканців гуртожитків і санітарно-гігієнічний стан. Однак, минулого року ця ситуація суттєво погіршилася. Тому вона наголосила на встановленні більш жорстких умов для поселенців, які мають порушення та зауваження. Зокрема, вони будуть відпрацьовувати додаткові 40 годин на території гуртожитків, лише за таких умов отримають можливість проживати в них.
На початку наступного навчального року, як попередили представники комісії, першими у гуртожитки будуть поселені першокурсники, після чого місця будуть розподілятися між студентами старших курсів. Найбільш жорсткі вимоги будуть висунуті для студентів випускних курсів, тож вони особливо мають виявляти дисциплінованість під час обов’язкового відпрацювання та дотримуватися правил поведінки у гуртожитках, аби мати дозвіл на проживання тут.
Усі матеріали та списки щодо рішення факультетських комісій відносно поселення студентів до гуртожитків представлені на сайті відділу виховної роботи за посиланням http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/1707.ukr.html. Претенденти на поселення були ознайомлені з ними і засвідчили цей факт особистими підписами.
23 червня відбудеться чергове засідання комісії з питань поселення в гуртожитки, де буде прийняте остаточне рішення відносно тих осіб, які будуть рекомендовані на поселення наступного навчального року.

Олена Хлистун