Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ отримали сертифікати про закінчення курсів іноземних мов

Викладачі ЗНУ отримали сертифікати про закінчення курсів іноземних мов

23.06.2015 09:18 Центр інтенсивного вивчення іноземних мов Школа педагогічної майстерності Факультет іноземної філології Вручення сертифікатів

22 червня викладачам Запорізькому національному університеті урочисто вручили сертифікати про вивчення англійської, німецької та французької мов від Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, Школи педагогічної майстерності та факультету іноземної філології.

Захід відкрила директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ Наталія Костенко, котра зазначила, що протягом року викладачі нашого вишу старанно вивчали іноземні мови і завдяки своїй наполегливості продемонстрували високий рівень знань та отримали гарні результати на випускних екзаменах.
Привітати викладачів нашого університету з успішним завершенням навчання на курсах іноземних мов та вручити їм сертифікати завітали перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура і декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна.
Курси англійської мови (на платній основі) у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов викладали його директор – Наталія Костенко та співробітники – Світлана Вавіліна і Олена Лужаниця. Свій рівень володіння англійською мовою (рівні В2, В1, А2 і А1) протягом року покращували 29 викладачів нашого університету, про що вони отримали відповідні сертифікати.
Факультет іноземної філології на базі Школи педагогічної майстерності ЗНУ викладав англійську, німецьку та французьку мови 64 викладачам нашого вишу. Ці курси були безкоштовними для науково-педагогічних працівників ЗНУ. Викладачами мовних курсів були співробітники Школи педагогічної майстерності Марина Залужна, Марина Воробйова та Оксана Шевчук, а також доценти факультету іноземної філології ЗНУ – Ольга Тупахіна (німецька мова) і Оксана Тєлкова (французька мова). Німецьку мову (рівень А2) вивчали 12 викладачів, французьку мову (рівень А2) – 7 викладачів, а курси англійської мови (рівні С1, В2, В1, А2, А1) завершили 45 викладачів ЗНУ.
Окрім того, під час заходу відбулося вручення сертифікатів 39 викладачам нашого вишу, котрі складали мовні тести з англійської, німецької та французької мов для викладання фахового практикуму іноземною мовою на своїх факультетах.
Наприкінці заходу проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук висловив слова подяки ректорату за успішну реалізацію Концепції вивчення іноземних мов, а також викладачам Центру вивчення іноземних мов, Школи педагогічної майстерності та факультету іноземної філології – за активний внесок у підготовку науково-педагогічних працівників і популяризацію іноземних мов у нашому виші. Також Геннадій Миколайович привітав викладачів ЗНУ з успішним завершенням курсів, побажав їм не зупинятись на досягнутому і продовжувати вдосконалювати свій рівень володіння іноземними мовами.

Олена Ярошенко
Фотографії: студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Ельдар Данилов

Схожі новини