Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК ЗНУ відбулася звітна конференція з практики студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення»

23.06.2015 15:48 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК конференція з практики

23 червня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулась звітна конференція за підсумками проходження навчальної практики студентами 3 курсу ЕПК спеціальності «Розробка програмного забезпечення».

Практику, яка тривала з 18 травня і завершиться 21 червня на базі комп’ютерних лабораторій ЗНУ, пройшов 21 студент Економіко-правничого коледжу. Керівником цієї практики виступила викладач ЕПК Вікторія Шевченко. За її словами, під час практики студенти займались web-дизайном, працювали над розробкою web-сайтів, оволоділи навичками застосування сучасних web-технологій, а також ознайомились з найсучаснішими технологіями web-дизайну і програмування. Одним з основних завдань цієї практики було забезпечення теоретичних та практичних знань студентів, які стосувались розробки web-сайту, вміння використовувати мову розмітки, поєднувати PHP код з HTML та створення PHP-скрипту.
Відкриваючи конференцію, завідувач навчальної та виробничої практики коледжу Лариса Недавня привітала студентів із успішним завершенням практики та побажала їм подальшої творчої реалізації у навчанні та роботі. Під час конференції студенти представили аудиторії свої відеопрезентації звітів з практики та свої власні web-розробки, які вони створили під час практики. Також вони розповіли не лише про результати своєї роботи, вироблені практичні навички та вміння, але й про свої враження від виконання творчих завдань, про труднощі, які виникали під час проходження практики.
Під час конференції були відзначені і кращі роботи та проекти, які були втілені в життя під час практики. Серед них - роботи студентів Олександра Плоткіна, Марії Філіної, Дмитра Кубатко, Владислава Скубицького зі створення web-сайтів різної тематики, зокрема, сайту для загально-освітньої школи, а також сайтів, присвячених музичним інструментам та семи чудесам світу.
Звітуючи про проходження практики, студенти розповіли про етапи розробки web-дизайну, графічне оформлення верстки, створення макету сайту, організацію роботи зображень та інші технічні можливості web-програмування.
Крім того, в ході практики студенти розробили сайт з використанням HTML / CSS, оволоділи технологіями розробки динамічних web-сайтів та технологіями PHP і Java Script, а також отримали можливість ближче ознайомитися з усіма особливостями своєї майбутньої професії та перевірити рівень своїх знань і навичок.

Олена Переверзєва