Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представник ЗНУ взяв участь у Всеукраїнському семінарі «Права дитини очима педагогів»

23.06.2015 16:41 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління

Минулого тижня в м. Бердянську Молодіжний клуб «Співдружність» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в України в рамках проекту «Знай свої права» провів Всеукраїнський семінар-тренінг «Права дитини очима педагогів». Мета семінару-тренінгу – обмін досвідом між педагогами, тренерами, громадськими активістами з різних регіонів України та надання необхідної інформаційно-методичної підтримки тим, хто бажає поглибити знання в галузі прав дитини, толерантності, протидії насиллю в молодіжному середовищі. Серед учасників турніру був і представник Запорізького національного університету – виконуючий обов’язки завідувача кафедри соціології, доктор філософських наук, доцент, тренер студентського філософського клубу «Дебати» ФСУ Володимир Скворець.

Організатором семінару-тренінгу стала Марина Масютіна - добре відомий організатор дебатного руху школярів і студентів в Україні, ініціатор широкого впровадження інтерактивних освітніх технологій в процес навчання і виховання молодого покоління громадян України.
Учасниками семінару-тренінгу стали 25 осіб, які займаються правопросвітницькою діяльністю. Їх було відібрано на конкурсній основі. Програма семінару-тренінгу включала такі заходи як: круглий стіл, проведення тренінгів на тему «Права дитини», «6 кроків до толерантності», «Профілактика насилля», майстер-клас з дебатів, правовий квест тощо. Завдяки педагогічній майстерності тренерів всі учасники семінару-тренінгу були задіяні в різноманітних формах інтерактивної діяльності. Тренерами були Марина Масютіна – президент молодіжного клубу «Співдружність», Наталя Голосова – член правління Всеукраїнської асоціації «Нова доба» (м. Львів), Інна Бойко – виконавчий директор Запорізької громадської організації «Центр розвитку кар’єри «Професіонал», тренер національної мережі Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» та інші.
Учасники семінару отримали не лише сертифікати, але й навчально-методичні посібники, зокрема мультимедійний посібник «Де починаються права людини: уроки історії і сучасні підходи».
За словами учасника заходу від ЗНУ Володимира Скворця, подібні заходи дають нові відчутні імпульси до розвитку як правопросвітницької діяльності в молодіжному середовищі, так і дебатного руху серед школярів та студентів.

Факультет соціології та управління