Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відбулася презентація довідника «Адміністративно-правова освіта у персоналіях»

25.06.2015 09:17 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Презентація Наукова бібліотека ЗНУ

24 червня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася презентація нового довідника «Адміністративно-правова освіта у персоналіях» під редакцією доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, декана юридичного факультету, завідувача кафедри адміністративного та господарського права ЗНУ Тетяни Коломоєць та доктора юридичних наук, професора кафедри адміністративного та господарського права ЗНУ Валерія Колпакова.

Довідник був рекомендований Вченою радою нашого університету та виданий українським провідним видавництвом у сфері юридичної літератури ТОВ «Видавничий Дім «Ін Юре».
На презентацію видання завітали заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, виконавчий директор ТОВ «Видавничий Дім «Ін Юре» Вікторія Святоцька, автори довідника – Тетяна Коломоєць та Валерій Колпаков, директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова, представники юридичних наукових шкіл України та викладачі юридичного факультету ЗНУ.
Захід відкрила декан юридичного факультету та автор видання Тетяна Коломоєць, котра зазначила, що довідник «Адміністративно-правова освіта у персоналіях» – це перша в Україні спроба систематизувати інформацію про персоналії адміністративно-правової освіти всієї країни. У ньому подаються біографії відомих учених-юристів, котрі зробили і продовжують робити великі внески у розвиток адміністративно-правової освіти України. Тетяна Олександрівна висловила впевненість, що науковці, викладачі та студенти вищих навчальних закладів нашої держави гідно оцінять нове видання.
Заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін привітав наш виш та юридичний факультет ЗНУ з цією знаковою подією, а також вручив подяку колективу ТОВ «Видавничий Дім «Ін Юре» за вагомий внесок у розвиток юридичної науки та освіти, популяризацію результатів наукової та освітньої діяльності вчених ЗНУ у вітчизняному та світовому просторі.
Зі словами вітань до авторів видання звернувся й перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, зазначивши, що для створення цього довідника була проведена велика робота, у якій Тетяні Коломоєць та Валерію Колпакову допомагали представники усієї адміністративно-правової спільноти України. Він вручив подяки представникам юридичних наукових шкіл України за підтримку реалізації проекту.
Окрім того, Олександр Григорович наголосив, що вихід цього видання був би неможливий без допомоги видавництва у сфері юридичної літератури ТОВ «Видавничий Дім «Ін Юре», з котрим наш університет співпрацює протягом кількох років. Від імені ректорату ЗНУ він вручив Вікторії Святоцькій і президенту видавництва «Ін Юре» Олександру Святоцькому подяки від керівництва ЗНУ за вагомий особистий внесок у розвиток факультету та популяризацію результатів науково-освітянської діяльності викладачів ЗНУ.
У свою чергу, виконавчий директор ТОВ «Видавничий Дім «Ін Юре» Вікторія Святоцька подякувала за теплі слова та зазначила, що видавництво «Ін Юре» завжди з радістю підтримує ініціативи науковців ЗНУ та сподівається на подальшу співпрацю з нашим університетом. Окрім того, вона вручила пам’ятний подарунок юридичному факультету ЗНУ від імені президента видавництва «Ін Юре» Олександра Святоцького, а саме – фотоальбом «Майдан: Революція гідності» та сертифікат, котрий підтверджує, що власник фото-літопису здійснив підтримку (у тому числі і фінансову) родин Героїв Небесної Сотні, які поклали своє життя у боротьбі за свободу українського народу у лютому-березні 2014 року.
Тетяна Олександрівна подякувала почесній гості ЗНУ за подарунок та передала видання директору Наукової бібліотеки ЗНУ Валентині Герасимовій, щоб кожен студент нашого університету мав можливість із ним ознайомитись.
Свої вітання із випуском нового довідника юридичному факультету ЗНУ передали також перший проректор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Юрій Битяк, професор кафедри морського та митного права Національного університету «Одеська юридична академія» Євген Додін, заступник директора Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України Володимира Нагребельного, завідувач відділу проблем державного управління та адміністративного права Ольга Андрійко.
Наприкінці заходу Тетяна Коломоєць та Валерій Колпаков подякували учасникам заходу за слова привітань та висловили сподівання, що нове видання стане чудовим доповненням наукової бібліотеки студентів та викладачів юридичних дисциплін. Окрім того, Тетяна Олександрівна передала колективу видавництва «Ін Юре» солодкий подарунок у вигляді довідника «Адміністративно-правова освіта у персоналіях».

Олена Ярошенко