Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем Конституції України!

Вітаємо з Днем Конституції України!

26.06.2015 15:00

Вітаємо викладачів, студентів та співробітників Запорізького національного університету з державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття Конституції України знаменувало собою остаточне становлення України як держави, в основі котрої лежать принципи демократії та свободи, що гарантують забезпечення політичної та економічної свободи громадянського суспільства, а також прав та свобод громадянина.
Однак варто пам'ятати, що виконання законів залежить від кожного з нас, адже від того, наскільки відповідально ми виконуватимемо свої громадянські обов'язки, залежить майбутнє нашої держави.
Тож, давайте разом творити вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну і багату державу, побудовану на основах європейської демократії.
У цей святковий день бажаємо Вам здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України!