Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЗНУ «Каліфорнія» перемогла у II етапі фестивалю «Гуморфест-2015»

Команда ЗНУ «Каліфорнія» перемогла у II етапі фестивалю «Гуморфест-2015»

26.06.2015 12:08 Конкурс КВК

24 червня у БК ім. Кірова відбувся II етап Відкритого літнього кубку Запорізького обласного конкурсу патріотичного спрямування «Гуморфест-2015», у якому взяли участь три команди Запорізького національного університету – «Каліфорнія», «Хочу айфон» та «Браун шуга». Організаторами заходу виступили Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді та Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

Окрім трьох команд нашого університету, своє вміння жартувати у конкурсі продемонстрували також команди Запорізького національного технічного університету – «Трансформери» і «Збірна ЗНТУ», команда Запорізького державного медичного університету – «МЁД», Запорізького авіаційного коледжу – «Під градусом» та представники комбінату «Запоріжсталь» – «Запоріжстайл».
Фестиваль гумору розпочався з вітальних слів начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталії Власової, котра побажала учасникам конкурсу віри у власні сили та перемоги, а вболівальникам – веселих жартів та гарного настрою.
Окрім того, на учасників заходу очікував приємний подарунок – виступ фіналістів проекту «Ліга сміху», команди КВК «Заинька».
Найкмітливіша молодь вишів та підприємств Запоріжжя під час своїх виступів поглянула з гумором на власне життя, а також на події, що відбуваються сьогодні в суспільстві. На них очікувала боротьба у двох конкурсах – «П’ять жартів про…» і «Фристайл». Команди досить добре підготувались до літнього кубку «Гуморфест-2015», про що свідчили постійні овації від глядачів. До того ж, вболівальники під час конкурсу мали змогу виграти поїзду до м. Бердянськ на Відкритий осінній кубок «Гуморфест-2015».
Гумористичні виступи команд вражали своєю винахідливістю й журі конкурсу, до складу якого увійшли відомі гравці КВК, представники Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА і комбінату «Запоріжсталь».
Переможцем II етапу Відкритого літнього кубку «Гуморфест-2015» стала команда ЗНУ – «Каліфорнія». Вони стали власниками Літнього кубку та сертифікату на відвідування аквапарку. Цікаво зазначити, що команда ЗНУ «Каліфорнія» була сформована за два дні до фестивалю – 22 червня. До її складу увійшли резиденти стенд-ап проекту «California», а саме випускники нашого університету Микита Налівкін, Дмитро Муринюк і Катерина Біліндінова, студент юридичного факультету ЗНУ Сергій Кисельов та студент Класичного приватного університету Гліб Марченко.
Друге місце конкурсу виборола команда «Запоріжстайл» ВАТ «Запоріжсталь», а третє – команда «Збірна ЗНТУ».
Окрім того, гравець команди ЗНУ «Каліфорнія» Гліб Марченко став переможцем у номінації «Кращий актор». А перемогу у номінації «Кращий жарт» отримала команда «Запоріжстайл».

Олена Ярошенко
Фотографії – зі сторінки vk.com/standupcalifornia