Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Юніверс-ТБ» - у трійці лідерів серед ЗМІ

«Юніверс-ТБ» - у трійці лідерів серед ЗМІ

26.06.2015 13:45 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

24 червня у Києві підведені результати Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт з питань енергоефективності, альтернативної енергетики, переваг ОСББ, тарифної реформи та забезпечення соціального захисту населення. У номінації «Кращий телевізійний матеріал» творча група Студентської телестудії «Юніверс-ТБ» навчальної лабораторії телевізійної журналістики ЗНУ посіла ІІІ місце серед 17 конкурсантів у цій категорії із Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Херсонської та Чернігівської областей.

Студентські телевізійні матеріали висвітлювали заходи з енергоефективності та енергозбереження, які проводяться у Запорізькому національному університеті. Інформаційні сюжети були підготовлені за ініціативи проректора з АГР (Кушнір С.М.), завідувача лабораторії енергоефективності і енергозбереження ЗНУ (Чулановська О.І.), за сприяння співробітників навчальної лабораторії тележурналістики (завідувач – Рогова Т.А.) та під керівництвом доцента кафедри журналістики – Тернової А.І.
Члени почесного журі конкурсу, який проходив у рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (директор – Ларі Гуд) спільно з Українським освітнім центром реформ та за спонсорської підтримки найбільшої приватної газовидобувної компанії України Burisma Holdings (радник ради директорів – Вадим Пожарський), а також радник офісу економічного зростання місії агентства США з міжнародного розвитку USAID (Стівен Гоньє), старших спеціаліст з питань енергетики та муніципальних фінансів агентства США з міжнародного розвитку USAID (Андрій Нестеренко), були приємно здивовані рівнем студентських робіт та масштабом порушуваної проблематики.
Задля подальшої роботи у цьому напрямку, проведення просвітницької діяльності серед молодіжної аудиторії, представнику творчої групи студентів-журналістів факультету журналістики директор Burisma Holdings в Україні Вадим Пожарський особисто вручив спеціальний заохочувальний приз.

Дар’я Панасенко,
магістр медіа-комунікацій факультету журналістики

Схожі новини