Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели звітну конференцію за результатами практики студентів спеціальності «Соціальна робота»

01.07.2015 10:40 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економі-правничий коледж практика звітна конференція

30 червня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету завершилася низка звітних студентських конференцій, на яких підбивали підсумки проходження навчальних практик. 30 студентів 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» прозвітували про результати своєї практики з питань роботи на виробництві.

Для майбутніх соціальних працівників це була друга навчальна практика. Протягом п’яти днів вони здобували і вдосконалювали свої практичні навички на базі Запорізької обласної громадської організації «Флоренс» і в Клініці, дружній до молоді. Під час звітної конференції студенти КЕПК поділилися своїми враженнями від перебування в цих установах і спілкування з їхніми співробітниками із завідувачем навчальної та виробничої практики коледжу Ларисою Недавньою й викладачем коледжу, головою циклової комісії з соціальної роботи та соціальної педагогіки Оленою Маловічко. Також учасники заходу обговорили, що саме студентам найбільше сподобалося під час проходження практики та на що, на їхню думку, їм варто звернути додаткову увагу під час навчання на третьому курсу задля покращення їхніх професійних навичок.
Студентка спеціальності «Соціальна робота» Анна Штефан виступила перед присутніми на конференції з детальним звітом щодо перебігу практики. Її однокурсники емоційно доповнили доповідь розповідями про численні цікаві тренінги, організовані для них на базі ОГО «Флоренс». Також у їхніх відгуках згадувалось про те, як у Клініці, дружній до молоді, їм пояснювали всю важливість роботи волонтера, зокрема її важливе просвітницьке значення щодо інформування молоді про актуальні суспільні проблеми.
На завершення заходу Лариса Недавня порадила присутнім замислитися над тим, скільки зусиль доклали співробітники центру «Флоренс», аби провести для них якісні тренінги, та зазначила, що наступного навчального року під час практики самі студенти спробують себе в якості тренерів і змушені будуть знаходити спільну мову з різними категоріями населення. Тож задля майбутнього професійного становлення студентам варто не обмежуватись знаннями, отриманими під час лекцій й аудиторних занять, але й самостійно займатися самоосвітою. Крім того, їм уже зараз порадили думати про наступну навчально-виробничу практику. Хоча професорсько-викладацький колектив ЕПК і дбає про те, аби всі студенти мали змогу пройти практику, однак якщо завчасно потурбуватися про місце її проходження, то зростає шанс, що для старшокурсників коледжу воно цілком може стати першим робочим місцем.

Таміла Тарасенко