Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ здобули в День молоді призове місце в турнірі з пляжного футболу та титул «Міс Пляж - 2015»

01.07.2015 10:13 Все Факультети Журналістики Спорт КВН студенти

Кілька днів тому запорізька молодь на Центральному пляжі відзначила День молоді, в рамках якого були заплановані безліч цікавих заходів для активного відпочинку, які проводяться в рамках реалізації міської програми підтримки сім’ї і молоді та спрямовані на популяризацію здорового стилю життя, занять спортом в молодіжному середовищі і організацію культурного відпочинку мешканців міста.

Зокрема, на спортивному майданчику центрального міського пляжу в цей день відбулись змагання з пляжного футболу. За кубок переможця змагались команди Запорізького національного університету, обласного центру «Інваспорт» та заводські спортивні команди заводів «Запоріжтрансформатор» і «Титано-магнієвий комбінат».
Не зважаючи на погодні умови, які не дозволили провести на День молоді всі заплановані культурні заходи, гравці команд з пляжного футболу активно та завзято змагались між собою за Кубок Запоріжжя з пляжного футболу. Команда Запорізького національного університету здобула в змаганнях третє місце.
Варто зазначити, що гравці, які брали участь у цьому турнірі, також зіграють в чемпіонаті міста з пляжного футболу та Відкритій першості Запоріжжя, яка відбудеться 18 липня.
Культурна програма від Управління молоді, фізичної культури і спорту включала багато цікавих спортивних змагань, майстер-класів та конкурсів, серед яких був і конкурс «Міс Пляж-2015».
Визначали переможниць представники Управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА, Департаменту освіти і науки, молоді і спорту Запорізької міської ради, обласного центру молоді, туристичного агентства «Августин» та звичайні глядачі. Володаркою титулу «Міс пляж - 2015» стала студентка факультету журналістики Аліна Сютик, яка виграла путівку до Європи.
Крім того, під час свята запорізьку молодь розважали веселі та кмітливі студенти ЗНУ з команд «Умка», «Хочу айфон» та «Brown Sugar».