Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вперше провели логіко-математичне тестування випускників для працевлаштування на ВАТ «Запоріжсталь»

02.07.2015 15:47 Все Факультети Математичний Університет математичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтація

«Навчання в Запорізькому національному університеті – це перший крок до побудови успішної кар’єри», – ця теза добре відома всім студентам і випускникам нашого вишу. Керівництво та професорсько-викладацький колектив ЗНУ дбає не лише про те, аби забезпечити студентству міцні сучасні знання, допомогти молоді оволодіти практичними навичками з обраної спеціальності. У нашому виші також докладається чимало зусиль задля успішного працевлаштування студентів. При цьому останнім часом у цій галузі життєдіяльності університету відбуваються важливі зміни, запроваджуються інноваційні форми співпраці з роботодавцями. Так, 2 липня представники ВАТ «Запоріжсталь» вперше провели логіко-математичне тестування для випускників математичного факультету задля потенційного працевлаштування на комбінаті талановитої молоді.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, коментуючи зміни в діяльності нашого вишу щодо сприяння студентам в пошуку першого місця роботи, відзначила, що цього року співробітники відділу запровадили до своєї роботи кілька кардинальних нововведень. Так, у травні вперше в ЗНУ для випускників влаштували профільне тестування з визначення їхніх особистісних якостей та схильності до певних видів діяльності. За словами Юлії Анатоліївни, результати цього дослідження допоможуть молоді визначитися зі своїм творчим і виробничим потенціалом, аби спиратися на свої схильності в побудові кар’єри. Також представники університету перебувають у постійному пошуку інноваційних форм співпраці з потенційними роботодавцями – підприємствами й установами всіх форм власності. Одним із яскравих свідчень успіху в цих починаннях є той факт, що зараз виникають нові напрямки співпраці з постійним партнером ЗНУ – ВАТ «Запоріжсталь».
Так, 2 липня до нашого вишу завітав менеджер відділу безперервного удосконалення ВАТ «Металургійний комбінат ‘’Запоріжсталь’’» Андрій Бражніков. Він зустрівся з 20 випускниками освітнього ступеня «магістр» та ОКР «спеціаліст» математичного факультету. На заході також були присутні начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, провідний фахівець цього відділу Оксана Булавіна й заступник декана з профорієнтаційної роботи математичного факультету Геннадій Циммерман.
Почесний гість розповів присутнім про те, що відділ безперервного удосконалення, створений у ВАТ «Запоріжсталь» лише три роки тому, є найбільш динамічним і перспективним щодо побудови кар’єри. Зараз Андрій Бражніков завітав до ЗНУ, аби провести тестування випускників математичного факультету, за результатами якого найталановитіші з них будуть запрошені на співбесіду. У перспективі вони зможуть пройти стажування на комбінаті чи навіть бути працевлаштованими до цього відділу. Усі учасники тестувань мали заповнити анкету, у якій були питання не лише про рівень їхнього володіння іноземними мовами, комп’ютерну грамотність, а й щодо їхнього бажання працювати саме на цьому великому підприємстві нашого міста. Випускники також мали протягом півгодини вирішити десять математико-логічних задач, не користуючись калькуляторами й мобільними телефонами. Незабаром ті з них, хто найкраще впорався із завданнями, отримають запрошення завітати на зустріч із потенційними роботодавцями.

Таміла Тарасенко