Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Cергій Фролов виборов перше «золото» Універсіади-2015

Студент ЗНУ Cергій Фролов виборов перше «золото» Універсіади-2015

06.07.2015 09:20 Все Факультети Юридичний Спорт юридичний факультет змагання

Студент 2 курсу юридичного факультету ЗНУ, срібний призер чемпіонату Європи на короткій воді Сергій Фролов здобув у скарбничку України першу нагороду на корейській Всесвітній літній Універсіаді 2015 року. Українець тріумфував у плаванні на 800-метрівці вільним стилем (7:50.28).

У фінал Фролов кваліфікувався з третім часом, але у вирішальному запливі покращив його майже на десять секунд. Сергій не дуже вдало почав і певний час ійшов четвертим і третім, але, починаючи із середини дистанції, він вийшов на другу сходинку.
Вирішальним став ривок українця на завершальних 150 метрах, коли він випередив британця Джея Лелліотта. «Бронза» ж дісталася японцю Аяцугу Хіраї.
Окрім Сергія Фролова, в Універсіаді-2015 бере участь аспірант ЗНУ Олександр Надтока (академічне веслування).

За матеріалами http://www.champion.com.ua