Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники ФІФ отримали дипломи та привітання від викладачів і батьків

Випускники ФІФ отримали дипломи та привітання від викладачів і батьків

06.07.2015 09:50 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології випускний

4 липня в актовій залі 2 корпусу ЗНУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів 167 випускникам денної та заочної форм навчання факультету іноземної філології. Дипломи з відзнакою здобули 16 магістрів та 15 спеціалістів денної форми навчання, а також 19 магістрів та 3 спеціаліста заочної форми навчання.

Вечір розпочався під звуки гімну України. Ведучими урочистої програми виступили викладач кафедри другої іноземної мови Олена Пєшкова та кандидат філологічних наук, доцент кафедри викладання другої іноземної мови Віталій Соколов.
Святковий захід відкрив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ, професор Олександр Гура. Згадавши власний випускний вечір, він зазначив, що тепер на студентів факультету чекає непросте, але цікаве доросле життя. Також Олександр Іванович побажав їм майбутньої самореалізації та досягнення своїх цілей. І порадив не забувати викладачів та альма-матер, адже двері Запорізького національного завжди будуть відкритими для випускників.
У своєму вітальному слові декан факультету, кандидат філологічних наук, доцент Галина Морошкіна запевнила присутніх, що цей випуск можна віднести до найкращих і найсердечніших із часів заснування факультету. «Ми з вами прокрокували довгий і гарний шлях. Однак тільки сильні, витривалі та цілеспрямовані люди досягають успіху. Ви – саме такі! Ми пишаємося вами та щиро бажаємо подальших перемог», - зазначила Галина Федорівна.
Від імені батьків щирі слова подяки на адресу викладачів та деканату висловив тато однієї із випускниць Сергій Зибцев. Також він побажав учорашнім студентам, аби ті знання, які вони здобули під час навчання, допомогли їм знайти роботу собі до душі, яка б завжди приносила їм задоволення.
Із теплими словами та щирими побажаннями до студентів звернулись завідувачі кафедр факультету: професори Юрій Зацний та Санія Єнікєєва, доценти Ірина Шаргай, Катерина Ружин та Сергій Вапіров. Зокрема, Юрій Антонович присвятив випускникам власний вірш.
Прикрасив та додав зворушливості заходу вірш-побажання доцента факультету іноземної філології Валентини Ботнер.
Вдячні вихованці подякували усім хто створював комфортні умови для навчання, добрими словами нагородили своїх кураторів та з ностальгією згадали чудові моменти студентського життя.
Церемонія вручення дипломів доповнювалася пісенними та хореографічними номерами, які підготували Аліса Крівошеєва, Артем та Єлізавета Медведєви, Маргарита Седакова та Єгор Бібіков і Аліна Крупська.
Завершився урочистий вечір виконанням студентського гімну «Гаудеамус» та фотосесією із викладачами та колишніми одногрупниками.

Підготувала студентка 1 курсу факультету журналістики
Марина Закарлюка