Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті привітали випускників 2015 року

На економічному факультеті привітали випускників 2015 року

06.07.2015 09:33 Все Факультети Економічний економічний факультет свято випускний

4 червня стало незабутнім днем для представників економічного факультету Запорізького національного університету. Його викладачі та студенти, їхні батьки і друзі, а також почесні гості факультету зібралися разом, аби привітати випускників ОКР «Спеціаліст» з отриманням дипломів про здобуття вищої освіти. Під час урочистої церемонії на адресу «зоряного випуску факультету-2015», як називала учорашніх студентів декан факультету Алла Череп, пролунало немало теплих слів і побажань, їм дарували квіти і художні виступи та прохали не забувати рідну альма-матер і повертатися сюди знову.

На початку випускного вечора його ведучі – другокурсниця спеціальності «Фінанси і кредит» Олександра Дудко та студент 1 курсу цієї ж спеціальності Олександр Шайтанов – привітали всіх присутніх у залі з визначною подією у житті факультету. Також вони представили почесних гостей заходу: проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, директора Запорізького регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк» Віктора Остапенка, керівника представництва «Баланс Клуб» по Запорізькій області Ірину Нефьодову й заступника директора ТОВ «БІГ СІСТЕМС» Олександра Головіна.
Після урочистого виконання Гімну економічного факультету слово для привітання надали проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку. Геннадій Миколайович передав учорашнім студентам, їхнім викладачам і батькам найщиріші слова привітання від ректора ЗНУ Миколи Фролова. «Протягом п’яти-шести років навчання в університеті ви невтомно йшли до цього знакового моменту, – звертаючись до випускників, зауважив проректор. – Свого часу ви пов’язали своє життя з одним із найпотужніших факультетів нашого університету, представники якого великого значення надають розвитку своєї наукової діяльності, плідно займаються зміцненням уже існуючих і пошуками нових міжнародних зв’язків, інтеграцією в міжнародний освітній простір. На факультеті роблять усе, аби у вас були гарні знання, адже це – важлива умова для початку успішної кар’єри». Також Геннадій Миколайович привітав батьків із цим святом, адже для них є дуже важливим початок дорослого життя їхніх дітей.
Декан економічного факультету Алла Череп приєдналася до цих сердечних поздоровлень. «Я вітаю вас, шановні випускники, від імені всього великого і дружного колективу нашого факультету. Зараз ви остаточно стаєте дорослими, перед вами відкриті всі дороги. Зараз у нашому регіоні і в усій державі існує чимало проблем, пов’язаних з економікою. Дуже сподіваюся, що ви будете серед тих, хто зможе їх успішно подолати та сприятиме розвитку нашої країни», – наголосила Алла Василівна. Також вона зазначила, що на сьогодні багато випускників уже подбали про своє працевлаштування, розпочавши працювати ще під час навчання у виші. Та декан запевнила, що колектив факультету завжди буде радий допомогти учорашнім студентам у пошуках роботи і запросила їх завітати з цього приводу до деканату.
Потім проректор з навчальної роботи Геннадій Васильчук і декан економічного факультету Алла Череп вручили дипломи з відзнакою та Почесні грамоти за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова кращим цьогорічним випускникам.
Також на адресу вчорашніх студентів пролунали теплі слова, побажання й прохання керуватися у своїй діяльності високими принципами й гідно представляти рідний факультет, а також не забувати, що їм завжди будуть раді у Запорізькому національному університеті, від представників професорсько-викладацького складу факультету. До привітань завідувачів кафедр Володимира Бугая (кафедра фінансів та кредиту), Наталі Максишко (кафедра економічної кібернетики), Надії Шмиголь (кафедра обліку і аудиту) і Дмитра Бабміндри (міжнародної економіки та економічної теорії) приєдналися також почесні гості свята: директор Запорізького регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк» Віктор Остапенко, керівник представництва «Баланс Клуб» по Запорізькій області Ірина Нефьодова та заступник директора ТОВ «БІГ СІСТЕМС» Олександр Головін. Вони вручили дипломи випускникам спеціальностей «Економічна кібернетика», «Облік і аудит», «Фінанси», «Міжнародна економіка». Крім того, найкращих із колишніх студентів відзначили Почесними грамотами «За активну участь у житті факультету та університету».
Від імені батьків учорашніх студентів привітала Світлана Гема. Вона подякувала викладачам за їхній професіоналізм і чудове ставлення до студентів протягом усього періоду навчання. Світлана Миколаївна привітала випускників зі вступом у доросле життя й побажала їм ніколи не здаватися, прагнути до досягнення поставленої мети, вірити у свої сили, а також завжди залишатися людьми.
Від імені студентів на святі виступили Оксана Комісарова, Світлана Вавіліна, Костянтин Крючков, Ліана Маніца та Юлія Слугіна. Вони запевнили, що роки навчання у ЗНУ завжди залишаться для них неповторними і незабутніми, подякували викладачам і батькам за турботу й побажали своїм однокурсникам успіхів у побудові кар’єри та в особистому житті.
Чудовим доповненням до святкової атмосфери випускного вечора стали ліричні пісні у виконанні завідувача кафедри управління фінансово-економічною безпекою та проектами Олександра Лепьохіна і студенток Софії Латарії, Єлизавети Сатаєвої, Ангеліни Сур, а також виступ ансамблю бойового танцю «Варги» під керівництвом Яни Вовк.

Таміла Тарасенко