Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники факультету менеджменту ЗНУ отримали дипломи спеціалістів та бакалаврів

06.07.2015 16:30 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту Випускний Вручення дипломів

6 липня на факультеті менеджменту Запорізького національного університету відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам. Цього року викладачі факультету підготували 114 бакалаврів і спеціалістів денної та заочної форм навчання, десятеро з них отримали дипломи з відзнакою.

Захід відкрила декан факультету менеджменту, д. філос. н., професор Ірина Шавкун. Вона привітала випускників зі святом, а також зазначила, що наш університет користується високим рівнем довіри серед роботодавців, адже факультет менеджменту протягом 17 років своєї роботи підготував близько двох тисяч молодих фахівців, котрі завжди підтверджують свій високий рівень підготовки та демонструють гарні знання. Тому Ірина Григорівна висловила впевненість, що й цьогорічні випускники факультету обов’язково знайдуть своє місце професійної і особистісної самореалізації.
Привітати молодих фахівців зі святом завітав і проректор ЗНУ з науково-педагогічної роботи, д. тех. н., Заслужений працівник освіти України Володимир Волков. Він побажав молодим фахівцям успіхів у професійному становленні, кар’єрного зростання, міцного здоров’я та впевненості у власних силах.
Із теплими словами та побажаннями до випускників звернулись і їхні викладачі, а саме – в. о. завідувача кафедри менеджменту організацій та логістики, д. е. н., професор Людмила Бухаріна та к. е. н., доцент цієї ж кафедри Віктор Шишкін.
Наприкінці заходу декан факультету Ірина Шавкун висловила сподівання, що випускники будуть підтримувати не лише професійні, а й дружні стосунки зі своїми одногрупниками. Також вона нагадала молодим фахівцям, що викладачі та співробітники факультету менеджменту завжди будуть раді бачити їх у нашому виші та, за необхідності, допомогти у вирішенні будь-яких проблем.

Олена Ярошенко