Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Українська збірна здобула «срібло» на Всесвітній літній Універсіаді

Українська збірна здобула «срібло» на Всесвітній літній Універсіаді

07.07.2015 15:16 Все Факультети Фізичного виховання Спорт перемога універсіада академічне веслування факультет фізичного виховання

Сьогодні в Кванджу (Республіка Корея) завершилися змагання з академічного веслування. Українські спортсмени змагалися в чотирьох видах веслування і в усіх заїздах фінішували другими. До складу однієї з команд - вісімки з керманичем - увійшов аспірант ЗНУ Олександр Надтока.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник привітав наших медалістів і побажав їм гідно тримати Український прапор на інших престижних міжнародних змаганнях.
Нагадаємо, що Олександр Надтока минулого року у складі екіпажу разом з Іваном Довгодьком, Артемом Морозовим і Дмитром Михаєм виграли золото Чемпіонату Європи та Світу з академічного веслування. Крім того, на Чемпіонаті Світу квартет встановив новий світовий рекорд – конкурсну відстань він подолав за 5 хвилин та 32.26 секунди. Це було перше золото, отримане українським екіпажем у класі чоловічої парної четвірки за всю історію незалежної України, а також перша нагорода збірної України на чемпіонатах світу за останні три роки.
Тренує Олександра Андрій Сватьєв - заслужений тренер України, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту ЗНУ.