Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники біологічного факультету стали дипломованими фахівцями

Випускники біологічного факультету стали дипломованими фахівцями

07.07.2015 15:44 Все Факультети Біологічний Вручення дипломів біологічний факультет

Сьогодні 290 випускників біологічного факультету отримали дипломи про вищу освіту. Святкова церемонія випуску спеціалістів і магістрів відбулася у рідному для них 3 корпусі Запорізького національного університету. 26 випускників денної форми навчання та 4 – заочної форми навчання отримали дипломи з відзнакою.

З вітальними словами до дипломованих фахівців звернувся проректор ЗНУ з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков. Від імені керівництва університету він привітав усіх присутніх зі святом і побажав випускникам майбутньої самореалізації, здоров’я та досягнення усіх цілей. Також Володимир Петрович вручив грамоти та подяки ректора ЗНУ за участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми біології, екології та хімії», яка відбулася на біологічному факультеті у травні.
Окрім того, із теплими словами до студентів звернулись гості свята головний інженер ВАТ «Запоріжсталь» Володимир Буряк та керівник молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» Сергій Ільченко.
Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик вітала не лише випускників, а й їхніх батьків і усіх викладачів. «Вельмишановні колеги, родичі випускників, я від всієї душі вітаю вас з сьогоднішнім святом. А воно у нас дійсно велике, бо випускаємо 290 осіб, які успішно стали на лінію старту і дійшли до фінішу. Дорогі випускники, сьогодні в подарунок ви отримали колосся, бо яке зерно посієш, такий урожай і отримаєш. Я думаю, що сьогодні ми з колегами збираємо гарний урожай», – зазначила Людмила Олександрівна.
Завітали на церемонію та вручили дипломи своїм вихованцям завідуючі кафедр біологічного факультету: професори Валентина Бовт, Віктор Лях, Олександр Бражко, Олександр Фролов та доценти Віра Копійка, Максим Малько, а також помічник ректора ЗНУ з виховної роботи Наталія Воронова.
Слова вдячності викладачам за науку, за мудрість, за титанічну працю, недоспані ночі, мудрі поради та настанови, за душевність та щирість висловили магістри Олександра Волошина та Лідія Крупенко.
Свято доповнювалося пісенними номерами, які підготували Єлизавета Верба та Анастасія Ашифіна. Завершився захід гучними оплесками викладачам і спільним фото на згадку.

Студентка 1 курсу факультету журналістики
Марина Закарлюка