Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся ювілейний випуск

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся ювілейний випуск

08.07.2015 15:26 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології свято випускний вечір

Вчора, 7 липня, на факультеті соціальної педагогіки та психології у навчальному корпусі №8 пройшли урочистості з нагоди вручення дипломів цьогорічним випускникам – новій генерації соціальних педагогів, психологів, педагогів вищої школи та акторів. Всього документи про вищу освіту отримали 350 осіб, серед них – 32 випускники-відмінники. Вручали чи не найголовніший документ у їхньому житті винуватцям свята проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, декан Ольга Пономаренко, завідувач кафедри акторської майстерності Галина Локарєва та заступник декана Ірина Козич. Протягом вечора гарний настрій подарувала присутнім яскрава концертна програма, а наприкінці свята випускники пускали в небо повітряні кульки та загадували бажання.

Ведучими вечора були також цьогорічні випускники Ксенія Мормуль та Олександр Мосійченко. Після чаруючих вальсових мелодій хореографічного бального номеру свята право першого вітання вони передали проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку, який щиросердно дякував факультету та його талановитим викладачам і студентам за їхню енергію, натхнення. «Я завжди із захватом сприймаю можливість завітати до Вас, адже це значить – побачити щось нове», - підкреслив Геннадій Миколайович.
Свого декана на урочистостях випускники представили як маму всіх студентів. Ольга Вікторівна привітала присутніх із ювілейним, 20-м випуском факультету, назвавши цьогорічних 350 випускників героями та переможцями. «Ви залишите неповторний слід в наших душах як особистості», - запевнила декан Ольга Пономаренко.
Мудрими, розумними та добрими охарактеризувала випускників завідувач кафедри акторської майстерності Галина Локарєва, яка побажала їм світлих і радісних шляхів та втілення у життя всіх ідей. Не менш теплі віншування прозвучали й від заступника декана з навчальної роботи Ірини Козич.
Слова подяки від випускників звучали й на честь їхніх батьків – за підтримку й допомогу. А подарунком для них стали гучні оплески й танцювальний номер «Mehico» від колективу «Грація». Також на урочистостях своїм вокалом порадували: четвертокурсник Іван Острівний, випускниці Ксенія Мормуль та Юлія Кірьянова.
Як зізналися згодом дипломовані фахівці, зараз вони найбільше мріяли б відбутися саме як професіонали, працювати за фахом. І, до речі, декому це вдалося вже зараз. Скажімо, Анастасія Нєманєжина («Психологія») влаштувалася психологом у дитячій кімнаті міліції, Костянтин Сухий («Соціальна педагогіка») працює у дитячому центрі «Світанок», а його колега Світлана Бутенко – соціальним педагогом в Енергодарській школі. Анастасію Орешко запросили на роботу до творчого клубу «Дозвілля дітей», а Ользі Гриценко («Акторська майстерність») запропонували викладати в запорізькій школі театральне мистецтво.
Наприкінці свята випускники випустили в небо біло-золотаві кульки та загадали свої найзаповітніші бажання.

Марія Канцелярист