Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрам і спеціалістам філологічного факультету урочисто вручили дипломи про вищу освіту

10.07.2015 09:54 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет свято випускний

9 липня на філологічному факультеті Запорізького національного університету провели випускний вечір під назвою: «Це – свято зрілості і свято розставання». Привітати вчорашніх студентів з отриманням дипломів ОКР «Спеціаліст» та навчального ступеня «Магістр» зібралися їхні викладачі, рідні та друзі. Під час урочистої церемонії на адресу дипломованих фахівців-філологів пролунало чимало теплих слів. Вони ж, у свою чергу, подякували всім, хто підтримував їх під час навчання, та пообіцяли ніколи не забувати шлях до рідного університету.

Ведучі заходу – цьогорічні випускники-магістри Аліна Полякова й Катерина Рибак – привітали присутніх у залі з цим хвилюючим, водночас сумним і радісним святом, а також виголосили Клятву випускника. Від імені всіх своїх колишніх однокурсників дівчата пообіцяли в дорослому житті керуватися принципами людяності та справедливості, яких їх навчили викладачі, гідно нести почесне звання випускників ЗНУ й віддавати всі свої сили задля процвітання України.
Після клятви, яку гучними оплесками підтримали всі вчорашні студенти, ведучі надали слово почесному гостю заходу – проректору з науково-педагогічної роботи Володимиру Волкову. Вітаючи випускників зі здобуття диплому про вищу освіту, Володимир Петрович закликав їх віддано служити Батьківщині й побажав їм, аби їх життєвий шлях не був тернистим та став щедрим на наукові й творчі здобутки. Також він подякував викладачам і рідним учорашніх студентів, які доклали багато зусиль, аби ті змогли здобути вищу освіту. Крім того, він вручив магістрам дипломи з відзнакою.
Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук у своєму привітальному слові наголосив, що сьогодні у випускників – особливе свято, завершення важливого шляху та старт до нових здобутків. «Життя – це поступ до все нових перемог, – підкреслив Геннадій Миколайович. – Тож сподіваюся, що ви будете гідними звання студентства нашого найкращого вишу, що ніколи не здаватиметесь і прагнутимете до нових звершень». Також Геннадій Васильчук урочисто вручив дипломи магістрам.
В.о. декана, заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри української літератури куратор двох груп п’ятикурсників Валентина Ніколаєнко приєдналась до щирих привітань на адресу колег, якими із сьогоднішнього дня стали для своїх викладачів колишні студенти. «Ми, викладачі, були поруч із вами ці п’ять років навчання, бачили як ви дорослішали, змінювалися, міцніли в моральному плані, та при цьому зберегли в собі здатність дивитися на світ широко відкритими очима та радіти відкриттям. Ми бажаємо, аби ви і надалі не втрачали цю чудову рису вдачі. А також закликаємо, аби ви завжди йшли по життю із гордо піднятою головою, наполегливо працювали і творили, змінювали життя на краще. Ми не прощаємося з вами, а кажемо: ‘’До нових зустрічей!‘’, – бо завжди будемо раді бачити вас у стінах факультету», – наголосила Валентина Миколаївна.
Також випускників привітали заступник декана з навчальної роботи, доцент кафедри української літератури Оксана Проценко, завідувач кафедри російської філології, професор Ірина Павленко, професор кафедри української літератури Віталій Шевченко й викладач кафедри російської філології, куратор групи випускників Наталія Козленко. Усі вони відзначили, що цьогорічні магістри і спеціалісти гарно зарекомендували себе під час навчання, активно виявили свідому громадську позицію, брали участь у благодійній, спортивній та культурно-масовій діяльності університету. Викладачі підкреслили, що зараз на дипломованих фахівців покладається велика відповідальність у становленні української нації й розвитку нашої держави. Також колишнім студентам побажали щастя, нових здобутків і наснаги задля побудови успішної кар’єри, пов’язаної із фахом, отриманим під час навчання.
Самі вчорашні п’ятикурсники підготували до цього важливого свята цікаву концерту програму. Під час випускного вечора пролунали пісні у виконанні «золотого голосу факультету» Вікторії Теодорової і Тетяни Гапоненко. Гучними оплесками глядачі винагородили декламацію авторських віршів випускниць Вікторії Матвєєвої, Тетяни Козлової й Анни Карчевської. Також усім присутнім сподобався хореографічний виступ «латина» від Марини Литвинчук.
Гарним доповненням до свята стали слайд-шоу, скомпоновані з фотографій найцікавіших моментів навчання, відпочинку, участі в спортивному й культурно-масовому житті університету випускників протягом п’яти років навчання. Вони викликали у глядачів щирі оплески, сміх і розчулення.

Таміла Тарасенко