Новини пресслужби ЗНУ / Новини / МК «Запоріжсталь» проводить тестування випускників ЗНУ

МК «Запоріжсталь» проводить тестування випускників ЗНУ

Сьогодні відбулося друге логіко-математичне тестування та анкетування випускників ЗНУ від ВАТ «Запоріжсталь», проведення якого організували представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ. Участь у цьому заході взяли 17 осіб, які завершили навчання на різних факультетах нашого університету.

Нагадаємо, що 2 липня відбулося перше таке тестування для випускників математичного факультету. Цього разу пройти процедуру та у перспективі мати можливість працевлаштуватися на провідне металургійне підприємство Запоріжжя виявили бажання представники фізичного, економічного факультетів, менеджменту, а також філологічного та іноземної філології.
На заході були присутні завідувач кафедри економічної кібернетики, професор Наталія Максишко і старший менеджер відділу безперервного удосконалення ВАТ «Металургійний комбінат ‘’Запоріжсталь’’» Сергій Чернишев.
Під час заходу гість нашого вишу розповів про діяльність відділу безперервного удосконалення МК і про перспективи, які матимуть нинішні випускники за умов вдалого проходження тестування. Так, робота з відбору претендентів на працевлаштування на ВАТ «Запоріжсталь» проходитиме у кілька етапів. Це - анкетування і тестування серед випускників ВНЗ Запоріжжя, далі відбудеться співбесіда з представниками відділу безперервного удосконалення для тих претендентів, які вдало впораються із завданнями спеціальних тестів з логіки та математики. За результатами співбесіди будуть відібрані особи для проходження оплачуваного стажування на базі зазначеного відділу, після чого вони отримають можливість стати повноправними працівниками цього підприємства.
Як наголосив Сергій Чернишев, на комбінаті вже працюють випускники ЗНУ. Гість також підкреслив, що їхнє підприємство зацікавлене у молодих і талановитих співробітниках, які спрямують свої зусилля на розвиток виробництва та підвищення ефективності роботи МК «Запоріжсталь».
Під час зустрічі молоді фахівці заповнили спеціальну анкету-резюме та виконали завдання тестів. Після їхньої обробки та оцінювання найперспективніші з них будуть запрошені на співбесіди.

Олена Хлистун