Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентський будзагін-2015: перші результати роботи

Студентський будзагін-2015: перші результати роботи

13.07.2015 13:39 Будівельний загін спортивно-оздоровчий комплекс ремонт

У Запорізькому національному університеті триває робота цьогорічного студентського будівельного загону, поновленого минулого року за ініціативи ректора Миколи Фролова та директора спортивно-оздоровчого комплексу Михайла Протаса. Протягом літа дев’ятеро студентів факультету фізичного виховання та історичного працюватимуть над проведенням ремонту в спортивно-побутових приміщеннях: трьох роздягальнях, викладацьких, де зберігається спортінвентар; одній навчальній аудиторії та великій спортивній залі (заплановано її косметичний ремонт). Також хлопці допомагатимуть працівникам адміністративно-господарчої частини: у 6 корпусі вони вже встигли проявити свої здібності у демонтажі аудиторії, у 1 корпусі прибирали перестінок для розширення кабінету, а у 2 корпусі допомагали ремонтувати підлогу та були підмайстрами у столярів.

Коли ми завітали до спортивного комплексу, то хлопці завершували нанесення на стіни протигрибкової суміші. Стіни вже мали післяремонтний вигляд. Залишалися хіба фінальні підготовчі завдання до здачі приміщень як-то кажуть «під ключ».
Свою роботу будівельний загін розпочав уже 23 червня. І менш як за місяць хлопці майже завершили заплановане ремонтне навантаження в роздягальнях, душових кабінках спортивного комплексу, а також почали працювати в навчальній аудиторії та майже щодня допомагали працівникам адміністративного-господарчої частини у роботі по корпусах, у перенесенні будівельних вантажів, додаткових завданнях.
Їхній робочий день триває з 8 до 17 години з обідньою перервою. Перед початком рознарядки студенти отримують відповідні матеріали й інструменти: фарбу, суміші, шпателі, щітки, кирки, молотки. Як і минулого року, допомагає їм старший наставник – маляр 5 розряду ремонтно-будівельної групи ЗНУ Катерина Сокол. Вона радить, як краще виконувати ту чи іншу ділянку роботи, з чого починати. Також Катерина Борисівна залюбки ділиться зі студенти власним довгорічним практичним досвідом на будівельних ділянках.
Бригадиром команди цього року також залишився студент історичного факультету Євген Дунда. За його словами, основа будзагону – це хлопці, які й торік працювали в спорткомплексі над ремонтом ігрової та гімнастичної зал, а значить - вже мають за плечима потрібний досвід. Шестеро – це гравці команди з міні-футболу «Надія-ЗНУ»: сам Євген, Ігор Бугайчук, Володимир Тесля, Максим Малиш, Олександр Городецький та Владислав Дьомін. А от Олександр Сидоров представляє університетських баскетболістів, які тренуються у Віктора Горбулі. Всі вони – студенти факультеті фізичного виховання. Також до складу будзагону цього року увійшли Віктор Бажларовський та Максим Надєїн.
Попередньо хлопці пройшли медичний огляд. Між іншим, п’ятеро студентів ще з минулого року мають дозвіл на три роки працювати на висоті, який отримали по закінченню спеціальних курсів із техніки безпеки. Цикл лекцій для них читали у ЗНУ відповідні фахівці.
Робота будзагону ЗНУ триватиме до 25 серпня. А під час проведення урочистостей з нагоди Дня знань 1 вересня ректор ЗНУ Микола Фролов обіцяв додатково подякувати за старання студентів і грошовими преміями. Крім того, позитивний досвід організації студентських бригад у Запорізькому національному університеті впроваджуватимуть і надалі.

Марія Канцелярист