Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ посів друге місце у рейтингу ВНЗ, проведеного Національним агентством України з питань державної служби

14.07.2015 09:24 Центр післядипломної роботи Факультет соціології та управління

9 липня співробітники Національного агентства України з питань державної служби затвердили результати рейтингових оцінювань вищих навчальних закладів з відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління» та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Відповідно до результатів конкурсного відбору Центр післядипломної освіти Запорізького національного університету посів друге місце, а факультет соціології та управління – одинадцяте місце у цих рейтингах.

Таким чином, за протоколами оцінювання конкурсних пропозицій ВНЗ, що претендують на виконання державного замовлення з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Центр післядипломної освіти ЗНУ набрав 95 балів та посів друге місце у рейтингу. Таких результатів вдалося досягти завдяки висококваліфікованому професорсько-викладацькому складу ЗНУ та високому рівню знань кваліфікованих фахівців, котрі проходять спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки у Центрі післядипломної освіти ЗНУ.
Не менш високий результат (75 балів) отримав й факультет соціології та управління ЗНУ, котрий багато років поспіль виконує державне замовлення з підготовки магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління», а саме – з підготовки фахівців спеціальності «Державна служба».

Олена Ярошенко

Стежити за новинами ЗНУ можна на офіційній Facebook-сторінці