Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У гуртожитках для студентів ЗНУ встановили плату за проживання

У гуртожитках для студентів ЗНУ встановили плату за проживання

23.07.2015 15:58 Гуртожитки відділ з виховної роботи оплата за проживання

В першу чергу, наказ ЗНУ «Про встановлення плати за проживання в гуртожитках для студентів на 2015-2016 навчальний рік, був розроблений враховуючи введення в дію Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, затвердженого постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а також електроенергетики та дотримуючись норми про граничний розмір вартості проживання у студентських гуртожитках не більше 40 відсотків розміру мінімальної ординарної академічної стипендії студентів вишу.

В гуртожитках ЗНУ плата за навчальний рік становитиме 2920 гривень. Крім того, відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності по закінченні навчального року здійснюватиме перерахунок плати за проживання студентів у гуртожитках згідно з фактичними видатками на утримання гуртожитків і кількості студентів, які проживали в гуртожитках протягом 2015-2016 навчального року.
З наказом можна ознайомитися на сторінці Відділу з виховної роботи за посиланням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu//docs/pro_vstanovlennya_plati__za_prozhivannya_v_gurtozhitkakh_dlya_studentiv_na_2015-2016_navchal--nij_rik.pdf