Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбувся семінар за участю американського психотерапевта

На факультеті СПП відбувся семінар за участю американського психотерапевта

27.07.2015 13:48 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

Факультет соціальної педагогіки та психології, кафедра практичної психології спільно з громадською організацією «Development Foundation» плідно попрацювали 24 липня. За координаційною роботою кандидата психологічних наук, старшого викладача кафедри практичної психології Запорізького національного університету Ольги Іщук відбувся онлайн тренінг-супервізія: «Технологія роботи із посттравматичним стресовим розладом у військових та вимушених переселенців». Його ведучим виступив психотерапевт Брюс Янг (Каліфорнія, США).

Під час онлайн-зустрічі мова йшла про алкогольну залежність, і пан Брюс висвітлював два основних підходи, за якими працюють у клініках США. Наприклад, згідно першого підходу – забороняється вживання алкоголю повністю, адже це є обов’язковою умовою лікування. Згідно другого – відбувається поступове зменшення дози вживаного алкоголю. Було проаналізовано ці дві стратегії та зроблено акцент на думці, що коли солдат припинить пити, йому буде дуже важко сприймати дану реальність вже без анестезії, якою виступаю алкоголь. Далі діалог вибудовувався навколо того, як пропонувати військовим інакше впоратися з травматичним досвідом.
Дякуємо всім небайдужим та бажаючим підвищувати свій професійний рівень, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Старший викладач кафедри практичної психології
Ольга Іщук