Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бюро перекладів ЗНУ – дієва допомога

Бюро перекладів ЗНУ – дієва допомога

19.08.2015 11:34 Все Факультети Бюро перекладів Відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами

У Запорізькому національному університеті великого значення надають підвищенню академічної мобільності наших викладачів і студентів, їхній успішній інтеграції до світового освітнього простору. При цьому керівництво вишу подбало і про те, аби зробити більш комфортною процедуру оформлення необхідних для цього документів для всіх учасників міжнародних освітніх і наукових програм. Так, на базі відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами діє бюро перекладів, співробітники якого якісно та швидко перекладуть на іноземну мову усю потрібну для отримання візи та участі в проектах документацію.

Бюро перекладів ЗНУ було створено у 2010 році, воно спеціалізується на перекладах на цілу низку іноземних мов. Стабільне зростання популярності й успішна його діяльність пояснюється сумлінним ставленням до роботи всіх співробітників та дбайливого виконання вимог клієнтів. Переклад складних документів займає мінімум часу і відрізняється високою якістю виконання. Таке поєднання позитивних якостей роботи стало можливим завдяки налагодженій системі взаємодії перекладачів, редакторів та клієнтів.
Фахівець відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземним студентами Даніїл Кислий, розповідаючи про особливості роботи цього структурного підрозділу, наголошує: «Оскільки ми маємо великий досвід у перекладацькій галузі, то можемо бути впевнені в якості послуг. Ми перекладаємо з іноземних (на іноземні) мови, які користуються найбільшим попитом: з англійської, французької, іспанської, німецької, української та російської.
Починаючи з 2010 року, здійснили переклад понад 10 тисяч документів. Крім того, ми завжди забезпечуємо якість перекладу, бо обов'язково проводимо контроль результатів роботи. Всі фахівці бюро перекладів ЗНУ є сертифікованими перекладачами з великим досвідом роботи з носіями мови. Співробітники бюро працюють з документами на будь-яку тематику, у тому числі – академічну, медичну, технічну, економічну, юридичну тощо. Що ж до швидкості надання фахівцями нашого відділу відповідних послуг, то в більшості випадків ми можемо перекласти досить великий за обсягом документ протягом кількох днів на кілька мов, діючи за терміновим тарифом. Як правило, конкретним перекладом займається один перекладач, однак при обмеженні у термінах виконання, їх здійснюють відразу кілька перекладачів спільно з редакторами задля забезпечення послідовності термінології та стилю, а також швидкості виконання роботи».
На сьогодні процес легалізації документів за кордоном – це дуже актуальна процедура, оскільки для навчання та роботи за кордоном потрібно мати пакет документів, на яких є штамп, що засвідчує їхню справжність. У діяльність бюро перекладів ЗНУ входить повне оформленням пакету, включно нотаріальне засвідчення перекладів, а також засвідчення перекладів печаткою відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами ЗНУ для всього спектра мов, із якими працюють його співробітники. Також наше бюро перекладів підтверджує автентичність перекладу документів для їх легалізації за кордоном, у т.ч. з наданням афідевіту.
Співробітники бюро виконують як разові переклади, так і ладні співпрацювати зі своїми клієнтами на постійній основі. Вони здійснюють переклади: спеціалізованих текстів (наукових статей), ділової документації, договорів, текстів загального характеру (неспеціалізовані статті), документи візової підтримки (довідки, виписки із банківського рахунку), паспорти, свідоцтва, довідки про несудимість, дипломи, атестати та додатки до них, додатки до диплома європейського зразка. Вони можуть перекладати на іноземні мови контент для web-сайтів, оскільки перекладачі бюро володіють базовими знаннями HTML та CSS для редагування web-сторінок через систему керування вмістом (CMS).
Дізнатися більше про особливості роботи бюро перекладів ЗНУ можна, завітавши за адресою: вул. Жуковського, 66, навчальний корпус № 1, ауд. 26 чи зателефонувавши за номером: (061)228-76-04. Також можна надіслати електронний лист за адресою: vmz@znu.edu.ua