Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська рада: до нового навчального року – готова

Студентська рада: до нового навчального року – готова

25.08.2015 10:23 Все Факультети Студентська рада ЗНУ

Нещодавно відбулися перші в цьому навчальному році збори команди Студентської ради ЗНУ з головами усіх факультетів університету. Під час зустрічі члени студентської ради обговорили результати вступної кампанії, плани святкування 1-го вересня, проблеми поселення та відпрацювання у гуртожитках, співробітництво з дебатним клубом, а також питання нагородження волонтерів, які брали участь у проекті «Серце до серця».

Активну участь в обговоренні та вирішенні усіх нагальних питань взяли представники економічного, юридичного, історичного, філологічного, фізичного, біологічного, математичного факультетів, а також факультетів соціології і управління та менеджменту, які виявили креативність, сумлінність та злагодженість у роботі.
Голова Студентської ради ЗНУ Анна Югріна представила своє бачення подальшої роботи і зауважила: "Передвиборча програма команди діючої голови Студентської ради університету стане мінімумом, який ми плануємо виконати."