Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оголошено набір на навчання на підготовчих курсах

У ЗНУ оголошено набір на навчання на підготовчих курсах

28.08.2015 13:32 Все Факультети відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси

У Запорізькому національному університеті розпочинається набір на навчання на підготовчих курсах вишу, основна мета яких – якісно підготувати слухачів до складання ЗНО та до вступу в університет на всі факультети за всіма напрямами підготовки.

Протягом навчального року всі слухачі підготовчих курсів за всіма спеціальностями будуть мати можливість підготуватись до вступу до вищих навчальних закладів на базі нашого вишу.
Співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ впевнені, що саме завдяки цим курсам вступники почуватимуться впевненіше під час вступу до вишу.
На думку начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, к. псих. н., доцента Юлії Паскевської, основними перевагами навчання на підготовчих курсах є: якість викладання, поглиблене вивчення навчальних дисциплін, підготовка до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів, висока результативність вступу до університету, а також реальна можливість не тільки підготуватись до навчання у вищому навчальному закладі, а й одразу ж вирішити завжди важке питання вибору професії.
Крім того, випускники, які успішно склали підсумкову атестацію, по завершенню курсів отримають відповідне свідоцтво та при вступі на природничі та математичні напрями підготовки ЗНУ будуть мати переваги. Тут треба згадати і про найбільш популярні напрями, які обирають на підготовчих курсах старшокласників. Це – «правознавство», «іноземна філологія» та «туризм».
Саме на підготовчих курсах ЗНУ висококваліфіковані та досвідчені викладачі здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку учнівської молоді для вступу до Запорізького національного університету та для подальшого якісного навчання в ньому. Вони прагнуть до побудови органічного зв’язку між середніми навчальними закладами та університетом. До того ж, ЗНУ створює всі необхідні умови для вибору професії майбутніми абітурієнтами та їхнього подальшого кар’єрного росту. Також на підготовчих курсах слухачі зможуть отримати докладну інформацію про умови проведення ЗНО, отримати консультації фахівців із будь-якого напряму підготовки. Крім того, навчаючись на підготовчих курсах ЗНУ, слухачі можуть долучитись до наукових заходів (засідань круглих столів, семінарів, наукових конференцій) та яскравого та насиченого культурно-просвітницького життя вишу. Це стало можливо завдяки тому, що підготовчі курси ЗНУ у своїй діяльності керуються такими важливими цінностями, як культурний, науковий та особистісний розвиток учнів.
Треба зауважити, що підготовче відділення нашого вишу користується незмінною популярністю серед абітурієнтів. Основними напрямами його діяльності є: підвищення рівня підготовки слухачів для вступу до вищого навчального закладу на основі використання кадрового і матеріального потенціалу університету; вивчення та розробка проблеми наступності та організація ранньої професійної орієнтації серед слухачів підготовчих курсів за участю провідних фахівців університету. А також – пошук обдарованих дітей із різних регіонів України та робота з ними; підготовка учнівської молоді до вступу за різними формами навчання; допрофесійна підготовка старшокласників з поглибленим вивченням ряду навчальних дисциплін, спецкурсів за авторськими програмами; підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань і творчих конкурсів. До того ж, під час навчання на підготовчих курсах ЗНУ відбувається якісна наукова підготовка, створюється унікальний простір самореалізації школярів, відбувається інтеграції у студентське середовище та відкриваються нові можливості.
Нагадаємо, що наприкінці вересня відбудуться організаційно-методичні збори для слухачів підготовчих курсів та їхніх батьків.
Як повідомляють співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, в університеті на сьогодні діють дев’ятимісячні підготовчі курси. На них запрошуються учні 10 та 11 класів та особи з повною загальною середньою освітою. Розпочнуться заняття для слухачів курсів у жовтні.
З графіком проведення занять та додатковою інформацією всі охочі можуть ознайомитись на сторінці http://sites.znu.edu.ua/dp/14.ukr.html або завітавши за адресою: вул. Жуковського 66б, ІІ навчальний корпус ЗНУ, каб. 204, 209. Телефон для довідок 228-75-30. Відділ працює з 8.30 до 17.30.
Крім того, долучитись до великої та дружньої родини ЗНУ і стати її частиною можна у відкритій групі «ВКонтакте» «Відділ доуніверситетської підготовки ЗНУ» https://vk.com/club98637065.
Пам’ятай, що запорука твого майбутнього успіху залежить від тих кроків, які ти сьогодні зробиш разом із Запорізьким національним університетом!

Олена Переверзєва