Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відкриття центральної алеї університету: дрес-код свята – вишиванка (оновлено)

Відкриття центральної алеї університету: дрес-код свята – вишиванка (оновлено)

28.08.2015 15:50 Все Факультети 1 вересня День знань Оголошення

Першого вересня в Запорізькому національному університеті на гостей свята чекає відкриття після реконструкції центральної алеї ЗНУ (майданчик біля І корпусу): вона викладена новою тротуарною плиткою із символікою ЗНУ, встановлені нові бордюри). Гості переріжуть святкову стрічку на честь її відкриття на відремонтованих сходах. На них днями було встановлено ефектні куби й шари, що неабияк пожвавило урбаністичний краєвид.

За пропозицією університетської спільноти було ініційовано перейменування вулиці Лепіка на вулицю Толока на честь видатного науковця в галузі механіки твердого тіла та прикладної математики, ректора ЗДУ з 1984 по 2003 роки, крім того, планується перейменування вулиці Радянської, на якій розташований V корпус ЗНУ, на вулицю Чабаненка, на честь видатного лінгвіста, письменника і громадського діяча).
Програма святкування 1 вересня:
* 08.30 реєстрація рекорду вишиванок ЗНУ (навчальний корпус №2)
* 09.00 привітання ректора М.О. Фролова та гостей свята
* 09.30 розважальна програма, шоу мильних бульбашок та безліч сюрпризів від Центру культури (навчальний корпус №2)
* 10.00 відкриття центральної алеї університету (навчальний корпус №1)
* 10.30 знайомство з факультетами