Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники Економіко-правничого коледжу офіційно стали студентами

Першокурсники Економіко-правничого коледжу офіційно стали студентами

31.08.2015 14:43 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК посвята у студенти

Напередодні 1 вересня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету традиційно проводяться урочисті збори з нагоди посвяти першокурсників у студенти. 31 серпня в ЕПК відбулась урочиста святкова програма для всіх першокурсників та їхніх батьків.

Активісти культурно-масового сектору студентської ради коледжу разом із викладацьким колективом, а саме Сергієм Куликовським та заступником декана з виховоної роботи Інною Кириловою, підготували для них надзвичайно змістовну та насичену програму із презентацією всіх спеціальностей у вигляді пісочної анімації, номерами художньої самодіяльності, піснями та хореографічними номерами у виконанні студентів Аліни Сур, Олексія Ворожеєва, Аліси Кривошеєвої, Надії Конотоп і Анни Колєпової та інтерактивними іграми із заохочувальними подарунками.
На свято завітали не лише першокурсники, але й студенти 2 курсу, які вступили цього року до коледжу, отримавши повну загальну середню освіту. Всього ж до великої та дружньої родини ЕПК ЗНУ долучились 222 студенти першого курсу та 49 студентів, які вступили на 2 курс на базі повної загальної середньої освіти.
За доброю традицією перед першокурсниками виступила директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова. Вона привітала всіх із початком нового навчального року, побажала успіхів і досягнень у навчанні, впевненості у виборі майбутнього фаху, професійної самореалізації та закликала студентів брати активну участь у студентському житті коледжу та профорієнтаційній роботі.
Також вона зазначила: «Пройшовши великий конкурсний відбір, першокурсники подолали перший крок до вищої освіти і стали студентами Економіко-правничого коледжу, долучившись до великої студентської родини ЗНУ, яка налічує понад 12 тисяч студентів, з них 1 тисяча осіб - студенти ЕПК». Крім того, Олена Євгеніївна зауважила, що близько 90% випускників коледжу продовжують навчання в ЗНУ або за кордоном та працюють на провідних підприємствах Запорізької області та України. «Економіко-правничий коледж – це високий рівень матеріально-технічної бази, широкий вибір найзатребуваніших на ринку праці спеціальностей та високопрофесійний педагогічний колектив, який налічує близько 100 викладачів, з яких 50 є кандидатами наук», - зазначила Олена Євгеніївна.
Директор коледжу висловила переконання в тому, що головним завданням для студентів є адаптація до умов вищої школи, підготовка до самостійної роботи, активна участь у студентському та громадському житті та здобуття професійних знань та навичок. Вона також подякувала всім батькам та шкільним вчителям, які дали можливість сьогоднішнім студентам реалізувати себе у подальшому навчанні. Крім того, грамотами ректора ЗНУ за активну участь у роботі відбіркової комісії та створення позитивного іміджу ЕПК були відзначені голова та відповідальний секретар відбіркової комісії Руслана Железняк та Альона Ходаковська, а також студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Андрій Вакула та студентка 2 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Анастасія Корнієнко.
Під час урочистих зборів першокурсників познайомили із адміністрацією коледжу, завідувачами гуманітарним, педагогічним та економічним відділеннями, викладацьким складом, розповіли про особливості навчання, організацію роботи коледжу та матеріально-технічну базу. Із майбутнім студентським життям та роботою студентської ради коледжу першокурсників познайомив голова студентської ради ЕПК Ілля Максимов, закликавши всіх охочих долучатись до її діяльності.
Також завідувачі відділень Олександра Данілкіна, Руслана Коваль та Ірма Федючок разом з викладачем Сергієм Куликовським познайомили студентів із їх майбутнім фахом в ігровій формі, запропонувавши пограти в тематичні інтерактивні ігри та продемонструвати логіку, широкий кругозір, спритність та кмітливість. Так, наприклад, студентам спеціальності «Правознавство» запропонували гру «Вгадай, який закон порушено» (за епізодами з дитячих мультфільмів), а студентам спеціальності «Фізичне виховання» – позмагатись у кидках в кошик. У свою чергу, студенти спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка» та «Видавнича справа та редагування» продемонстрували вміння швидко за загадкою складати із заданих літер слова, а студенти спеціальності «Розробка програмного забезпечення» – логічне мислення. Майбутні фінансисти, бухгалтери та менеджери виявили свої знання в грошовій сфері, визначаючи назви іноземної валюти. Всі учасники цих інтерактивних змагань наприкінці отримали пам’ятні подарунки – фірмові записнички ЕПК.
Наприкінці урочистої частини студентам запропонували визначити своїх кураторів за їх презентаціями своїх професійних здобутків, досягнень, вмінь, навичок, освітою, хобі та способом життя.
Після урочистої частини організатори заходу та куратори груп коледжу провели для першокурсників організаційні збори, а також екскурсію коледжем та студмістечком.

Олена Переверзєва

Більше новин читайте на офіційній сторінці ЗНУ в Facebook