Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студмістечко ЗНУ: кроки на шляху до європейського університету (фоторепортаж)

Студмістечко ЗНУ: кроки на шляху до європейського університету (фоторепортаж)

31.08.2015 15:37

Студентське містечко Запорізького національного за останні роки зазнало значних змін: перебувати на його території стає дедалі приємніше. Це й не дивно - на вулиці з’явилися зручні лавочки, доріжки між корпусами виклали новою плиткою, а велика кількість нових рослин і квітів створюють затишок не лише для студентів та викладачів, але й для гостей вишу та перехожих. Поступово оновлюють і корпуси ЗНУ, адже навчання й робота представників університетської спільноти мають бути комфортними. Щоб на власні очі побачити перетворення студмістечка, завітайте до нас у гості або, принаймні, перегляньте наш фоторепортаж.

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=19123 and cach_timestamp>1614509519
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'